Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szoktatok vinni ajándékba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok vinni ajándékba a fiúnak, akivel randiztok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nagyon rossz vagyok az ilyen szociális helyzetekben. Részemről én az út széléről felszedett kőnek is örülnék, ha olyasvalakitől kapnám, aki fontos a számomra, de attól aztán biztosan a csillagok fölött lennék, ha bármi olyan dolgot kapnék, amiből az látszik, hogy ismer engem és próbálja megmutatni ezt. De ez nekem nagyon rosszul megy, nem tudok sajnos senkinek rendes ajándékot adni, és mindenkitől kérni szoktam, hogy nekem se adjanak, mert nagyon kellemetlenül érzem magam tőle.


Egyszer volt valaki, akiért eléggé oda voltam, nagyon szerettem volna, ha több is lehetett volna köztünk barátságnál. Elhatároztam, hogy a születésnapjára megpróbálok valami komolyabb jelentéstartalommal bíró ajándékot kitalálni. Van egy viszonylag nagyobb plüss kutyám (magányomban jó kicsit ölelgetni :)) és neki is van egy kicsit kisebb és más fajtájú, amihez látszólag egészen kötődik. Az volt az ötletem, hogy veszek egy ugyanolyat, mint ami nekem is van. Remélhetőleg alapból is örülne neki, de volt egy olyan romantikus hátsó gondolatom is, hogy ez lehetne valami közös pont az életünkben, például amikor hiányzik a másik, szeretnénk megölelni, vagy este mellette elaludni, de nincs rá módunk, akkor a plüss kutyust ölelgetve kicsit olyan, mintha együtt lennénk. Nagy lelkesedésemben meg is vettem az ajándékot úgy másfél-két hónappal előre, amikor igazából még semmi nem is volt közöttünk. Aztán sajnos jött a pofára esés, és semmi nem is lett közöttünk. Pár nappal később elmondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy valaha is több legyen köztünk barátságnál. A kutyus még mindig megvan, nem tudtam megválni tőle. Becsomagolva pihen a szekrényben.


Na, de nem lelkizni akartam. Talán hasznos tanácsot is tudok adni. Szerintem első egy-két randin nem kell különösebben semmi. Nyilván hívjátok meg egymást, ha valami evás-ivásról van szó, esetleg kis aprósággal, valami különlegesebb csokival vagy édességgel lehet kedveskedni. Aztán ahogy megismeritek egymást, tudni fogjátok, hogy minek örülne a másik, miből érezné azt, hogy fontosak vagytok egymásnak. :)

2021. júl. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!