Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit illik vinni ajándékba a...

Mit illik vinni ajándékba a fogadó családnak, mint au pair? Egy anyuka, egy apuka és három gyerek van (kicsik)

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Melyik ország?

Esetleg valami sok-képes utikönyvet Magyarországról, mást nem igen.

MO-i édességeket, pálinkát nem vigyél, mert a legtöbb helyen sokkal jobb az ott kapható minöség, mint amit vinni tudnál. (Meg a pálinka csak MO-on nagy szám, máshol nem)

A gyerekeknek is inkább valami apró ügyességfejlesztö játékot, apró kabalafigurát vagy képeskönyvet vigyél, az legalább tetszeni fog nekik.

2020. jún. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
Semmit. Nem vendégnek mész oda, hanem kvázi dolgozni, alkalmazottnak. Te is jól jársz, és ők is, mert nem kell sokkal drágábban személyzetet felfogadni a gyerekek mellé. Ajándékot majd akkor adj ( bár szerintem akkor sem kell), ha vége a dolognak, és minden rendben zajlott, már ismered őket!
2020. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
2-es: elvileg van valami igazság abban, amit írsz, de ettöl függetlenül sokkal jobb benyomást kelt, ha valaki kisebb dolgot visz ajándékba, kulturált emberek közt így szokás!
2020. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
19%
"kulturált emberek közt így szokás" - Köszi hogy így ismeretlenül, finoman lebunkóztál!
2020. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval mindenhonnan azt hallom, hogy illik vinni, ezért gondoltam rá, de értem a 2-es gondolatmenetét, tényleg logikus. Viszont most probléma merült fel az országba való beengedéssel (Franciaország), kezdek parázni, mi lesz, ha leszállok a géppel Párizsban, és egész egyszerűen hazaküldenek.
2020. jún. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!