Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb tapasztaltabb aktívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb tapasztaltabb aktívak (45+) mennyire szeretitek a fiatal rutintalanab passzívakat?

Figyelt kérdés
Én 21 éves passzív vagyok akit tényleg csak az idősebb aktívak vonzanak

2021. júl. 18. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én nem teszek különbséget tapasztalt vagy tapasztalatlan között.a fontos számomra az hogy milyen kapcsolatot szeretne a másik.illetve hogy meleg legyen ne biszex.
2021. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
42 vagyok, kifejezetten a fiatalabb srácok hoznak lázba...
2021. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esnek nagyon igaza van.

Nagyon fontos, hogy milyen irányban érdeklődsz , kapcsolat, vagy csak testiség.

DE ! Mindkettőnél fontos a nyugodt,nem erőszakos kezdés. Aktívként tudom,láttam, mivel sosem voltam rohamozós.


50+

2021. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen tanitanálak :D
2021. júl. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A nekem tetsző arcú vékony srácok érdekelnek, függetlenül attól, hogy mennyire tapasztaltak.
2021. júl. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 30 vagyok, szinten kezdő és engem is a 45 fölötti korosztály vonz, de én az alkalminál azért többet keresek.
2021. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én kezdő vagyok és kipróbálnék egy-két dolgot egy tapasztalt partnerrel. Hogy hogyan és milyen kapcsoltban azt privátban megbeszélhetjük.
2021. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!