Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiatal srácok (20-30),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiatal srácok (20-30), mit tapasztaltok, mennyire jellemző az őszinteség a korosztályunkban?

Figyelt kérdés
Azt hinné az ember rossz helyen járok, hogy nincs tisztaság és öszinteség. Sajnos tényleg az a valóság, hogy a meleg kultúrában a felszínesség és kamu célok mindent elborítanak. Mi a tapaszalatotok?

2020. okt. 4. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem csak a melegeknél tapasztalható ez.
2020. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg szokás. Sajna. Az emberek sunnyognak, stb. Holott szerintem az egyenes beszéd szépen megfogalmazva nem gáz. Én sokszor hallom, hogy jaj gáz megmondani mert bántó. Szoktam kérdezni mindig. Neki mi a bántóbb ha valaki egyértelműen h-lyének nézi vagy ha mond vmit ami nem tetszik. Melyik embert tartja többre és melyikkel nem akar és melyikkel akar utána majd dumálni. De szerinem ez IQ és nevelés kérdése is...
2020. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem KOR kérdése. És nem melegségé.
2020. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy nem kor- és nemfüggő a helyzet.. értelemszerűen nem tudunk megváltoztatni egy kultúrát. Viszont az gáz, hogy nyitott és őszinte vagyok, próbálkozom, de nem ugyanezt kapom vissza.
2020. okt. 4. 18:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten őszintének tartom magam
2020. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a szexuális preferenciához az őszinteségnek. Ahogy ahhoz sem hogy a férfiak általában a szexre koncentrálnak és sokan felszínesek, avagy képesek a csillagokat is lehazudni az égről egy dugásért.
2020. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne légy se nyitott, sem őszinte, asszimilálódj és le van a gond, nem fogsz sérülni... gázul hangzik, de ez van. Fejedre állhatsz, ez a szitu nem fog változni, ezért neked kell alkalmazkodnod a szituhoz.
2020. okt. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jol latod:(
2020. okt. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire aktuális a dolog, de én ugyanezt látom. Nagyon kamusak az emberek és nem igazán találok olyat, akivel őszintén megbeszélve a dolgokat lehetne ismerkedni.
2021. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!