Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen testalkat jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen testalkat jön be? Melegként lenne esélyem ismerkedni ezzel a súlyfölösleggel?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek talán kilábalni egy hosszan tartó depressziós időszakból, viszont maradt egy elég látványos tünetem, kicsit meghíztam. Sajnos az evésbe menekültem a világ és a gondjaim elől, de most már elkezdtem leadni a fölösleget. Szeretném tudni, hogy érdemes-e újra elkezdenem az ismerkedést társkereső oldalakon, vagy majd csak akkor, ha újra a régi formámban leszek. Kérlek, nagyon őszintén válaszoljatok, lehettek kíméletlenek. 26 éves vagyok.


[link]



2021. júl. 20. 01:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Szóval mindenképp ismerkedj nyugodtan. Minden testalkat bejön valakinek. Ugyanúgy ahogy a stílusod is (most ezt arra hogy itt a hajadat írták.). Nem kell azon izgulni hogyan formáld magad kizárólag azért hogy másoknak megfelelj.

Különben is az önbizalom a kulcs.

10es voltam

2021. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon meglepődtem.
2021. júl. 20. 21:13
 13/14 anonim válasza:
94%
Szia! Szerintem nincsen semmi probléma a testeddel, bár én lányokat szeretem, de attól függetlenül szimpatikus a külsőd is ( mint ember ) szóval menj csak ismerkedni nyugodtan. Sok szerencsét kívánok!
2021. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

Heteró vagyok.

Szerintem menő csávó vagy! :) Van stílusod.Es nincs súlyfelesleged.Sok sikert az ismerkedésben!

2021. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!