Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen testalkat jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen testalkat jön be? Melegként lenne esélyem ismerkedni ezzel a súlyfölösleggel?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdek talán kilábalni egy hosszan tartó depressziós időszakból, viszont maradt egy elég látványos tünetem, kicsit meghíztam. Sajnos az evésbe menekültem a világ és a gondjaim elől, de most már elkezdtem leadni a fölösleget. Szeretném tudni, hogy érdemes-e újra elkezdenem az ismerkedést társkereső oldalakon, vagy majd csak akkor, ha újra a régi formámban leszek. Kérlek, nagyon őszintén válaszoljatok, lehettek kíméletlenek. 26 éves vagyok.


[link]



2021. júl. 20. 01:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
De hisz nem is vagy elhízva. Egy ilyen Varga Irén testalkatra számítottam. Nem lehet, hogy a depi mellett testképzavarod is van? Van ott egy minimál pocak, de ez még bõven az átlagoshoz tartozik. Szerintem nyugodtan elkezdhetsz ismerkedni, szimpatikusnak látszol, csak néha mosolyogjál már ember! 30/f
2021. júl. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, van-e testképzavarom, de az biztos, hogy az önbizalmam 0, utálok tükörbe nézni.


Megpróbálok többet mosolyogni.


Nagyon köszönöm a véleményed!

2021. júl. 20. 03:08
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Normal testalkatunak tunsz igy is.
2021. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Viccelsz? Én tíz éve nagyjából háromszor ekkora voltam és alig tudtam levakarni magamról a nyálcsorgató aktívokat.
2021. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem jössz be, de én is azt mondom, hogy nem vagy elhízott. Szerintem súlyos önértékelési problémáid vannak. 26f
2021. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Számomra átlagos a testalkatod nincs vele semmi gond.

De a hosszú haj, és a WC papír a háttérben kiábrándító.

2021. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért légy óvatos itt, hogy arcos képet raksz ki.
2021. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
nincs a wc papírral szerintem baj, sza*áshoz használja gondolom ő is...
2021. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy teljesen jó testalkat. Nekem plussz pont a hosszú haj.
2021. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Én kifejezetten az ilyen alkatú srácokat szoktam leginkább megcsodálni. Számomra nagyon vonzó amikor valaki formás de azért felesleg is van.
2021. júl. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!