Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt, akinek mocskossági...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt, akinek mocskossági vágyai vannak? Ondó csurogjon az arcodon, vagy más testrészeden, és élvezed, hogy "mocskos vagy" ettől? Esetleg pisi fétis?

Figyelt kérdés

Nyilván aki szop, általában élvezi az ondót is, de főleg azoktól érdeklődöm, akik az ondóban főleg azt élvezik, hogy "disznónak", "moslékos kismalacnak" érzik tőle magukat -akár jó, akár kellemetlen értelemben-, hogy beteríti őket az ondó, maszatos lesz tőle a szája, a teste, az arca, vagy ha alulra megy, a feneke, ánusza spermás.


Meséltek a fantáziátokról, hogy akár képzeletben egyedül, akár szex közben/után, amikor ondót kaptok a partnertől, mit képzeltek el az ondó kapcsán? Pl hogy te egy moslékos kismalacnak képzeled ettől magad, és bűntudatod van, vagy éppen hogy élvezed, hogy "piszkos lettél" ettől? Vagy, mondjuk, az ondó csurgása tölt el élvezettel, hogy csurog rajtad? Netán valami mennyei, tiszta nedűnek éled meg? Ha mocskosnak éled meg, lelkiismeret furdalással tölt el, vagy élvezettel, hogy te "piszkos lettél"?

Szereted-e kenni a testesden, szádon?

Ami kifolyik, felnyalod-e?

Az ujjadra teszed-e és mohón befalod?

Ízlelni szereted-e partnered ondóját?

Álmodozol-e bukkakéről, esetleg át is élted már?

Szereted-e kéjesen kicsurgatni a szádon?


Ilyen és ehhez hasonló, akár egyedi fantáziák érdekelnek az ondóról, meleg szex közben, után, főleg akik ettől "disznónak, mocskosnak" érzik magukat akár jó, akár kellemetlen értelemben,

pisitól, vagy ondótól.

Főleg az ondó kapcsán érdekel, mit élsz át lelkileg, és fantáziában.



2021. júl. 21. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Dugjál egyet, cseppet ki vagy éhezve
2021. júl. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezem ha mocskos a szex :) 34 f
2021. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nekem büdös a f@szom
2021. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van, aki a fantáziáiról is írna? :)
2021. júl. 21. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
a húgom plüss szív párnáján van egy luk, na oda vertem bele a répám :P és a mai napig nem tudja :P nagyon felizgatott a dolog
2021. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bírnám ha lövellne a számba a bősèges anyag
2021. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 frot ***** válasza:
100%
Szeretem, ha játék közben összemaszatoljuk az alsónkat, farmerünket. :)
2021. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a megalázó, mint a mocskos volta izgat. Bár a kettő talán picit összefügg.


Mindenesetre a bukkake átélése (a kör közepén) régi, aligha megvalósítható fantáziám. És igen, a lepisilés is izgat, hasonló okból.


Az ondó azért megalázó, mert szerintem "undorító" az állaga, szóval alapból az ember nem szeretné magán, csak a szexuális izgalom eksztázisában.


Hogy arcon van, az azért megalázó, mert az az ember nyilvános énje. Az szerepel a személyijében stb. Szóval ha azt spriccelik le, az annak a szimbóluma, hogy emberként alá van vetve a másiknak. Legalábbis bennem van egy ilyen fantázia.

2021. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Előzőnek is köszi a kommentet! :) Érdekes a te szemszögedből, mivel engem az ondó egészen más szemszögből izgat. Akár a szavak esetén, itt is a szándék, a hangsúly a döntő számomra. Lehet mondani azt, hogy "Gyere ide!" kedvesen, babusgatósan, és lehet lekezelően.

A g*ci számomra élvezeti forrás, akár a másé, akár a sajátomé. Ha lekezeően lepisilnénak, vagy ondót rám fröcskölnének, nem élvezném.

Viszont a bukkake nekem is vágyam, de én nem megalázásra vágyom, hanem arra, hogy élvezni lássak férfiakat magam körül, akik engem használnak az élvezetükre. :) De nem tárgy szerűen! Uni vagyok, mindkét szerepet kedvelem.

Az én arcomonra imádok g*cit kapni, de nekem teljesen mást jelent, mitn neked, és ez is érdekes számomra, hoyg kinek mit jelent, ezért is örültem a v álaszodnak, mivel a sokféle megélés, érdekes dolog. :) Te így éled meg, én mag amúgy.

Az én arcomon atz ondó inkább maszatosságot jelent. Lehet h gyerekkoromban nem élhetttem ki eléggé az összemaszatoltság élményét, Freud ezt mondaná a hozzám hasonló esetekre. Felnőttként meg be akarom pótolni talán. És mindezt vidáman. Lássam, hogy örülnek körül9öttem, miattam, mert én vagyok a nemi fantáziájuk tárgya, az én arcomat céloznák meg. :) Én meg közben látnám, hogy élvezik. :) Ez csodálatos volna. Csak párosan szexeltem életem során, gruppenben sose. Amikor egy férfi rám ejakulál, akkor élvezem, ha látom, hogy ő is élvezi.

2021. aug. 17. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Igen, olvasgattam a témában, és többen is ezt a kétféle érzést említik: piszkosság vagy megalázottság. Az előbbi bizonyos fokig nálam is játszik, valahogy része a szabadságnak, hogy lehetünk végre mocskosak, de a dominánsabb érzés a megalázódás gyönyöre.


El sem tudom képzelni, mit éreznék egy bukkake közben. Nagyon izgalmas lehet. Jó lenne egyszer összehozni, keríteni pár fiút, aki valamelyik oldalról benne lenne... Ha rajtam múlik amúgy, az aktív oldal sincs ellenemre, szóval hívhattok, ha van már egy kis csapat. :D

2021. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!