Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy olyan férfival szexelek rendszeresen, akinek van barátnője? 18F

Figyelt kérdés
33 éves az illető, és biszex. Nagyon jól néz ki, sportos stb ... Amikor elkezdtünk ismerkedni, még nem tudtam, hogy van barátnője, viszont azóta megtudtam, de ennek ellenére összejárunk szexelni. Le szoktam szopni és meg szokott dugni. Azt mondja, hogy engem ne zavarjon hogy neki van barátnője, mert ez az ő magánügye, állítása szerint szereti a barátnőjét és ragaszkodik hozzá, de szexuálisan nem kapja meg tőle azt, amit tőlem igen.

2021. júl. 21. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem gáz és szerinted?

Jó neked így? Ha igen, akkor mit érdekel más véleménye? Örök második maradsz. Sőt, örök ürítő pin@ maradsz.

2021. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen jó. Legalább kicserélitek egymás bacijait rendszeresen. Guszta.
2021. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen,elég gáz,mondhatjuk úgy is hogy szánalmas...
2021. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is van barátnőm, de egy formás 18 évest én is kezelgetnék szívesen.
2021. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó az szép.. Szegény barátnő
2021. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Jártam én is így, azonnal elhagytam.

Volt hogy az óta ismerkedett velem valaki így, megmondtam ha tud róllam a másik és bele egyezik, vagy hármast akarnak semmi gond De nem csalok.

Aki csal csalva lesz,elvet vallom.

18 éves vagy tapasztalatnak lehet jó volt, de te így nem leszel boldog, ő igen.

Az ő boldogságát elbre helyezed mint a sajátod a te dolgod.

2021. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem fiatal vagy még hogy ilyeneken elmélkedj hogy gáz/nemgáz... csak élni kell! Ha neked így jó, ha te a sráctól jólérzed magad miért lenne gáz? Az hogy ő kapcsolatban van az az ő baja, neki kell elszámolni a lelkiismeretével. Sokan itt betegesen állszentek... az életben semmi sem gáz csak ha te úgy érzed.

Millió meg egy pali csalja rommá a párját és ugyanígy fordítva. Elkéne már engedni ezt a beteges monogámiát a 21. században...

2021. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, el lehet engedni a monogámiát és meg lehet mondani a partnernek, hogy "figyi, én biszex vagyok, szeretnék kalandozni, de nagyon szeretlek, és melletted akarok maradni, ezért örülnék ha nyitott kapcsolatban élnénk. Természetesen én sem korlátoználak téged." Csak épp ehhez gyávák azok, akik hazudnak a párjuknak és megcsalják őket. :)
2021. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem gáz ha te jól érzed magad vele és a srác meg nem mondja el a barátnőjének akkor tök oké
2021. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értek egyet a megcsalással... Ha a barátnője oké ezzel, akkor az más, de tudnia kellene arról, ha a barátja megcsalja a háta mögött. Gondolom te csak szexet akarsz, de ha esetleg rendes kapcsolatot szeretnél, akkor keress valaki olyant, akivel tudsz szexelni és szeret is téged.
2021. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!