Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy mindenkinek volt már hasonló álma, de maximum az ellenkező nemével. Nekem hetekig volt egy srác, aki folyamatosan feltűnt az álmaimban, de ne nem tudtam, hogy ki is lehet Ő. Való igaz, azóta már eltűnt, de onnantól kezdve kétség kívül kezdem érezni, hogy a fiuk, srácok felé vonzódom, legalábbis nagyon de nagyon nem tudom eldönteni. Barátnőm csak kettő volt, de a legutóbbitól konkrétan a hányinger elkapott. (Lehet nevetni) Őszinte leszek, soha nem is érdekeltek a lányok olyan szinten, mint a korosztályom többségét. Jelenleg 18 éves vagyok, így meglehet, hogy változni fog még az irányultságom? Szüleimmel beszéltem erről, legalábbis felvetettem a kérdést, hogy mi lenne ha az lennék...Cseppet sem liberális felfogásúak, konzervatívabbak annál inkább és nyomban emelt hanggal szidtak lefele, aztán mondtak még szépeket, így sejthető, hogy nagyon nem akarok meleg lenni, persze, nem kívánságműsor. Fogok változni esetleg még? Nem tudom ki és mi vagyok és ez nagyon rossz. Ráadásul most itt ez az új törvény is...


Leginkább azok segítségét, tanácsát várom akik voltak, vannak hasonló szituációban, de bárkit meghallgatok, aki képes leírni egyetlen tisztességes és nem ,,genetikai hulladékozó" , homofób mondatot.


Köszönöm előre is, örök hálám!



2021. júl. 22. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A leírtak alapján meleg vagy szerintem
2021. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Mint a szahara.
2021. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írtad volna a hányingeres szitut, akkor azt mondom bi. De így igen, sanszos hogy meleg vagy.

Vagy talán nem jó csajjal próbálkoztál. De akkor is inkább bi. Heteró tuti nem.


Én 30 évesen jötte rá hogy bi vagyok. Addig csak áltattam magam, hogy kíváncsi, meg irígy a másik adottságaira. De nem.

Egyszer engedtem a kíváncsiságomnak. Azóta biztosan tudom. :)

Nem szoktam hirdetni, csak az tudja akivel éppen ismerkedem és megvan a bizalom.


Bárhogy is érzel, neked sem kell hogy tudjon róla más, csak akivelnalakul valaki. (Az internet világában már könnyebb.) Aztán majd ha elköltözék otthonról, a szüleid is eldönthetik kit szeretnek jobban. Az ideáikat, vagy téged?

2021. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Én egy heteroszexuális (leginkább 🙂) 33 éves nő vagyok, szóval nehéz hasznos tanácsot adni, de én nem mondanám rád, hogy na te meleg vagy… nem akarnék én senki sem így bekategorizálni. Szerintem nem szélsőségekben kell gondolkodni… hetero <-> homo

A skála nagyon széles, közötte mozgunk és akár élethelyzetek, tapasztalatok, lelkiállapot függvényében az adott helyzetünk is változhat a skálán.

Lehet most egy olyan periódusban vagy, hogy nem mindenáron akarsz csajozni… nem mindenkit a farka vezérel, lehet neked fontosabb, hogy először érzelmileg kapcsolódj és azután beindul a szexuális vonzalom is. Ne görcsölj rá, hogy most akkor te ki vagy, vagy mi vagy. Egyszerűen te, Te vagy. Érezd jól magad emberekkel, barátkozz, szórakozz, beszélgess sokat és alakul.

2021. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa és nekem is van olyan exem, akivel békében váltam el, a szex jó volt, de ha most rágondolnék a vele való szexre, én is hánynék….
2021. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4, Nagyon köszönöm Neked. :) Igazából, örülök, hogy így gondolod. Az elmúlt hónapokban valóban nem voltam a legjobb formámban lelkileg sem, a volt osztálytársaim viszont már gyereket várnak, szóval, lehet ez volt az egyik kiváltó ok erre. Nem voltam az a nagy csajozós típus korábban sem...Nem kellett csaj, hogy felvághassak vele a haverok előtt...ráadásul, akik voltak barátnőim, mindig furcsa indokkal szakítottak...
2021. júl. 22. 19:43
 7/15 steven95 ***** válasza:
100%

Még nagyon fontos. Nem kötelező kategorizálni magad. Majd lesz valahogy. Attól nem leszel meleg, hogy címkézési kényszeredben besorolod magad melegnek. Ez egy kényszer, mert látod a korodbelieket, hogy tudják ők kicsodák (..dehogy tudják) és Te is haladni akarsz, de a haladást nem lehet erőltetni. Ma már a pubertás 24ig ki van tolva. Manapság már radikálisan eltérő ütemben serdülnek a fiatalok. Ezt tartsd észben. Nem rosszabb, nem jobb gyorsan/lassan válni felnőtté.


Egy kis segítség a megértéshez:


Mikor fel akarsz venni egy lábbelit, addig nem veszed fel, míg nem tudod pontosan milyen kategória, cipő/surranó/túra/torna cípő-e? Vagy csak felveszed? Eljön majd az az idő is amikor pontosan meg akarod határozni, mi van a lábadon, addig meg nem tökmindegy?

2021. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy tudtam valamennyire segíteni. Talán azért értelek me jobban, mert a párom hasonló lehet, mint Te. A volt barátnőjével 3 hónapig randizgattak, de nem feküdtek le és nem a csaj miatt, hanem miatta. Azt érezte, hogy egyszerűen nem tartanak ott… A csajszi már nagyon kivolt miatta, hogy ő még ilyen pasival nem találkozott. Összejöttek, 4 évig voltam együtt.

A mi esetünk teljesen más volt, mert kollégák voltunk, de az első perctől szimpatizáltunk egymással, de foglaltak voltunk, így csak sóvárogtunk a másik utána… Nem is nagyon akartunk egymással komolyabban beszélgetni, mert már akkor tudtuk, ha mi elkezdjük, abból “baj” lesz…. Egy ottalvós csapatépítő bulin meg is lett a baj….. iszogattunk, oldódás, azonnal a szobámban kötött ki, pedig alig ismertük egymást, csak brutálisan vonzódtunk egymáshoz. Nagyon nagyom jó volt vele. Végül egymás mellett döntöttünk, ami életem legjobb döntése volt.

A párom elmondta, hogy ő nem értette magát, hogy kötött ki az ágyamban akkor este, mert soha nem csinált ilyet előtte, meg ő nem is így működik…. De akkor annyira egyértelműen érezte, hogy csak azt akarja, hogy ez megtörténjen közöttünk.

Nagyon sokfélék vagyunk…. Szerencsére… 🥰

2021. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8, Kedves kis sztory, legalább megtaláltátok egymást. :)
2021. júl. 22. 20:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Steven95


Köszönöm a biztatást. Átgondolva, valóban igazad van.

2021. júl. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!