Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha összejöttök bi hapsival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejöttök bi hapsival van màs is akit zavar?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy a bi pasimnak van barátnője is!

Qvàra zavaró tudni,hogy mással is lefekszik, annak ellenére, h velem passzív


2021. júl. 25. 05:14
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
A bi pasik ezért keresnek laza kapcsolatot, mert szexuálisan mindkét nemre szükségük van.
2021. júl. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt értem és vilàgos! Az a meglepő számomra,hogy engem kezd zavarni a tudat,hogy egy nővel is szexel
2021. júl. 25. 05:40
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem zavar, jobban is szeretem a bi pasikat.
2021. júl. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Miért zavar téged, ha amúgy is odatartja magát ?

Nem kell féltékenykedni, nem vagy a szerelme.


Egy haverom kétgyerekes apa, szereti a nejét, élvezi a szexet is vele, mégis egy öreg pasi szeretője évek óta. Elmondta,hogy az öreg tárgyként használja,stb, de mégsem zavarja,hogy a haverom szereti a nejét és elég sok szex is van a házasságban.


Élvezd ami neked jut, amíg lehet.

2021. júl. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudnako elképzelni biszex pasival egyáltalán. Pont az ilyenek miatt!
2021. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Mivel a bi pasik többsége csak kalandot keres, és diszkréten, így engem inkább ők vonzanak. Szóval engem nem zavar.

Mindenkinek a saját élete, mindenki saját maga tudja hogy mi fér bele neki.

Biszex pasik írhatok ha gondoljátok.

2021. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem biztos, hogy minden bi férfi csak kalandot keres, mint ahogy az sem tuti biztos, hogy a melegek is mind ilyenek.

Van, aki egy valakit keres, akivel megbíznak egymásban és megadják egymásnak, amire vágynak.

Bi is lehet meleggel és fordítva, a lényeg a bizalom. Főleg annak,aki bi és esetlge van vesztenivalója, ha lebukik.

2021. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nem fair a bi emberekkel. En is az vagyok. Semmi koze ahhoz h hianyzik neki a punci hanem egyszeruen csak nem akar komoly dolgot. Ha meleg lenne akkor meg vlsz 2 3 pasival lenne. Szamit hogy mi a neme annak akivel kefel?!?! Nem. Az a lenyeg h nem csak te vagy a kepbe. Ha elore nem szogezte le h figyu en csak szexkapcsolatot keresek akkor egy szar alak, ha leszogezte h semmi komoly es te megis megsertodsz akkor meg magadra vess h nem ertesz magyarul. 27/F
2021. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
A 9-es jól leírta, nagyon igaza van !
2021. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 4-es, mar elnezest, de probaljuk meg a biszexeket nem egy hiteltelen, hutlen emberkent beallitani. Magam is biszex vagyok, jelenleg nincs senkim, egy viszont biztos, talaljam meg a boldogsagot akar egy holgy, akar egy ferfi oldalan, biztosan huseges lennek hozza es csak vele tudnek tervezni illetve csak ra tudnek fokuszalni igy is, meg ugy is. Ugy allitjuk be, mintha a biszexualitas egy joker kartya lenne es amugy az lenne a normalis, hogy ide oda ugralnak. Hat nem, ez teveszme. A csaladapa ismerosod lehet, hogy biszex, de ne hasonlitsuk ossze vele a teljes kozosseget akkor se. Ertem en, hogy meg akarja elni a vagyait stb, de ezt tette volna fiatalon feleseg nelkul, vagy ha tudja, hogy elcsabul es nem birja majd az ellenallast akkor meg se hazasodjon, foleg ne csinaljon gyerekeket. Ilyenkor csak a feleseget meg a gyerekeket sajnalom..
2021. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!