Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz, ha tetszik a masszőröm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha tetszik a masszőröm? Szeretnék a barátja lenni jobban megismerni... Nem szex miatt, csak nagyon szimpatikus.

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem járni egy masszőrhöz, nagyon aranyos, cuki és intelligens. Imádom, ahogy masszíroz, jót tesz a derekamnak.


Nem gondoltam rá egyszer sem úgy... Viszont úgy érzem, olyan jó lenne, ha barátok lennénk... Mindig olyan jól elbeszélgetünk... Vajon menne ez a masszason kívül is vagy csak mindenkivel ilyen kedves és ne gondoljak bele, hogy barátok lehetnénk. Nem egy pár... Nem is biztos, hogy meleg és különben is... Ha az is, akkor sem. A személyisége tetszik


2021. júl. 26. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te a vendége vagy. Ennyi. Engedd el ezt a kérdést. Amennyiben nem megy, akkor keress más masszőrt.
2021. júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már! Kérdezni lehet. Főleg, ha barátságról lenne szó.

Legfeljebb a masszőr srác nemet mond. Mindenki van elég felnőtt, hogy egy ilyet el tudjon dönteni: szeretné-e a felajánlott barátságot, vagy sem.

Nem kell azonnal szexuális zaklatást bele látni. Ha viszont - még ha finoman is, de - elutasít, azt tiszteletben kell tartani. Mert ez is benne van a pakliban.

2021. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, haverkodni lehet szerintem. közös téma lehet akkor is, ha ő nem meleg/bi, vagy nem érdekli a fasz, megisztok valahol egy sört és ha van közös érdeklődés, az ott úgyis kiderül. ha meg már alapból nemet mond az invitálásra, vagy arra hivatkozik, hogy elfoglalt, akkor ez is egy jelzés és továbbra is maradhat a masszőröd, nincs kellemetlenség. bár barátkozni nem akarok vele, de eléggé bejön a masszőröm, kb 1 éve járok hozzá, de nem az a fő szempont, hogy helyes srác, hanem, hogy végre hosszú évek alatt megtaláltam a legjobb kezű embert. persze nem baj azért, hogy jól is néz ki :D egyébként a masszőr vélhetően látja a szimpátiát, de ha profi, akkor nem teszi szóvá, hogy áll a farkad a kezelés során. ez jó masszázs esetén még heteroknál is előfordul, ha férfi is a masszőr. Sok szerencsét & happy finish-t :D
2021. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!