Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex passzív pasik akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex passzív pasik akik csak alkalmilag szexelnek azonos neművel tényleg úgy kezelik az aktív melegeket mint egy darab húst?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Biszex kategóriába kéne a kérdést feltenni.
2021. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sosem tekintek a partnereimre, mint hús, hanem mint érző emberi lény. Akár férfiról, akár nőről van szó. A szexben mindkét fél akarata, és vágyai számítanak.
2021. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, mivel a homoszexuálisok véleményére vagyok kíváncsi így valószínűleg itt relevánsabb válasz fog születni
2021. júl. 27. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
De a biszex passzív pasiknak szánod a kérdést!
2021. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. júl. 27. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig biszex passzívaktól , többtől is azt hallottam,hogy éppen az aktív bi vagy meleg férfiak kezelik őket erősen,inkább egy darab húsként.

De van akinek ez bejön és tetszik neki.


Olyat még nem hallottam sosem, hogy passzív így bánt volna aktívval.

2021. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki ilyen, ki olyan, a biszexek között is, melegek között is. Én például biszex vagyok, kezdő. (Inkább csajokról van tapasztalatom.) A partner (is) ember a szememben. Ha van érzelmi közösség, az még jobb, de ha nincs, az se baj számomra, csak üssön meg legalább egy átlagos EQ-t, és IQ-t a partner.

Tehát én inkább toleráns vagyok, ha a partner és énközöttem nincs különösebb lelki összhang. Ha nincs, hát nincs, attól még szexelhetünk, amennyiben normális az egyén. De hogy csak hús legyen... marhaság. Ennyi erővel gumibábu is megteszi. Ha élő ember, akkor legyünk tekintettel egymás igényeire, legyen kompromisszum, akár aktív, akár passzív.

2021. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!