Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön tényleg több az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön tényleg több az aktív, több a meleg? Jobb az emberek szexuális vágya? Légyszíves írjanak azok, akik külföldön vannak vagy voltak

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy már Ausztriában is sokkal de sokkal több az aktív, és sokkal izgatóbb vágyaik vannak az embereknek, jobb a BDSM élet is, 22 éves szub szolga

2021. júl. 29. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Tudod ez attól füg hol

Az hogy több a meleg hát tudod itt nálunk Pl vanka jó paaran .

Csak Sajnos a Klubok már nem azok amik voltak mert a Romanok Bulgarok elepték . Itt Meleg nek lenne nem szegyen ,

2021. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
smpixie, adultpixie oldalon jártál már itthon?
2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam, de semmi kedvem heterok kozott keresgelni.... es nem hiszem h azok a komoly BDSM kedvelok...
2021. júl. 29. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Úgy vettem észre,hogy kb. egyformán van aktív és passzív.És az unikról

sem felejtkezzünk meg.Voltam Nagyon sok országba,de Anglia a kedvencem.

A kikötözést nagyon csípik.Minden oldalról.Igaz én biszex pasi vagyok

és dugásban csak aktív,de szopás az mehet.Rengeteg élményem van,mivel

Idős pasi vagyok.Bocs a hosszú léért.

2021. júl. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!