Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ennyire álszent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire álszent a melegek többsége az elfogadást illetően, ha az nem éppen a homoszexualitás, hanem mondjul valamilyen ártalmatlan fétis? Sokszor ugyan azt a durva kirekesztést kapom mint a heteroszexuálisoktól.

Figyelt kérdés
3 fétisem van, ezek egy a pelenka fétis, a másik az a latex és a harmadik az a lábfétis. amit ezekért kapok, a beteg állattól, az "irtani" ig terjed.... Kérdem én, miért? Nem nekünk kéne a leg toleránsabbnak lennünk más embertársainkal? Vagy ez csak a melegségre vonatkozik?

2021. aug. 2. 23:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#1

Még szerencse hogy nem létezik ;)

2021. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

10-nek igaza van.

Nagyobb valószínűséggel kerül elő az a téma egy családi összejövetelnél, hogy mikor lesz már barátnőd, gyerek,mint az, hogy Pampers-t vagy Libero-t használsz?

Mondjuk a latex és a lábfétis nem gáz, sokan gerjednek ezekre.

A pelenkafétissel szerintem azért van gondjuk mert így erősítenék azt a gyanút amit a kormány propagál, hogy a pedókkal mosnának össze.

2021. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem 33 féle nem van hanem 2 s 31 féle buzeráns..
2021. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valami álszent, akkor az a családi összejöveteleken a "Mikor lesz már barátnőd?" típusú kérdések...:D Mellesleg mi közül hozzá?! A te kérdésed viszont szerintem eléggé mellé ment. Ennek semmi köze az álszentséghez. Miért gondolod, hogy minden melegnek tolerálnia kellene az ilyesmit? Azzal viszont egyetértek, hogy a fétis szó alatt többnyire valamilyen negatív tartalmat gondolnak. A második és a hamradik fétised egyébként ismert (szokásos) fétisek. Persze nem azt mondom ezzel, hogy gyakoriak lennének...Ilyen szempontból nem szükséges valakinek valamit tolerálnia, ha az nem érdekli (nem izgatja). Ennek megfogalmazása viszont már egy másik, egy stílusbeli kérdés.
2021. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Na a 14 a tipikus példája a demokrata,toleráns liberális melegnek..Megy a habzó száj ezerrel..De ha megemelem a kezem akkor beszartok a szivárványgatyába kislánykák..
2021. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
XD
2021. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Egyáltalán ki beszélt itt 33 féle nemről? xd A homoszexualitásról van szó a kérdésben, nem arról, hogy ki milyen neműnek vallja magát. Végezd el az általános iskola alsó tagozatát ismét mert látom nem megy a szövegértés.
2021. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

tudhatnád:más szemében a szálkát...


De amig az emberek a fétis szót nem tudják értelmezni,mert nem tudják addig ez lesz. Itt gyakorlatilag bármire ráfogják akár a szopásra is ha valaki megemliti hogy szereti.


Számtalan ilyen kérdés van:"A barátom szereti, ha szopják jaj ez fétis ti mit tennétek?"

2021. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nő vagyok. Szerintem eleve a fétist azt sokan valami rossz dolognak gondolják, mert nem ismerik és tartanak tőle. Régen én is azt hittem, hgy a lábfétis az valami perverz dolog. Aztán lett lábfétises partnerem, és azóta tudom, hogy semmi rossz nincs benne, sőt megszerettem. A latex sem fura, szerintem is szépek a latex ruhák, bár amit próbáltam, az kényelmetlen.

Viszont a pelenkafétissel meg úgy vagyok, hogy azt nem ismerem, és rossz dolognak gondolom, de ha kicsi többet tudnék róla, akkor elfogadnám, hogy létezik ilyen, és nem rossz az az ember, aki ilyen. (Még ha nem is mennék bele ilyen játékba.) Szóval szerintem inkább nyitottság kérdése, hogy utálunk-e valakit a fétise miatt, vagy nem. (Az meg már más dolog, hogy csinálnánk-e vele.)

A meleg a melegséget ismeri, és nem tartja rossznak, de a meleg a lábfétist nem feltétlenül ismeri, és mivel idegen, ezért gondolhatja rossznak.

2021. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetero srác vagyok pelenka fétissel, szerintem attól függ, hogy hogyan közeledsz az illetőhöz, ha az arcába nyomod a pelenkádat és a tényt hogy éppen most töltötted meg ezzel, vagy azzal akkor nem csoda a reakció, mármint (azoknak akik nincsenek benne ebben a dologban vannak pelenkafétissel foglalkozó közösségek és ott sajnos nem ritka az ilyen jellegű beszélgetés indító és azokat én is elutasítom és eltaszítom, nem azért mert ne lennék érintett a fétisben, vagy ne barátkoznék a témában, hanem mert intellektuálisan a beszélgetés indító nagyon méltatlan normális emberi viszony elindítására)

szóval szerintem nagyon sok függ azon hogy hogyan tálalod az esetleges partnereidnek pl hogy ilyen fétisben "szenvedsz"

2021. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!