Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy éjszakás kalandnak indult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandnak indult, de azóta többször is találkoztunk - de reggel mindig kér egy kis pénzt taxira. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Nem nagy összegeket kér, 3-5e forintot szoktam neki adni. Felajánlottam neki azt is, hogy hazaviszem, de azt nem akarja, hogy nehogy meglássák a szülei.


Komoly kapcsolat nem hiszem hogy lenne belőle a nagy korkülönbség miatt, nekem nagyon tetszik, fiatal, szép srác, de úgy érzem, mintha egy prostival feküdnék le, miután pénzt kér.


Sajnos közös programokra nem akar jönni, pedig vinnem színházba, kirándulni stb.


2021. aug. 3. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Prostinak hívják az ilyet. Ha neked nem gáz, akkor nekem se :)
2021. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
3-5k nem prosti csak lehúz egy kis lével - ahogy valószínűleg a többi pasit is akikhez feljár. Prosti majd akkor lesz ha elkezd kölcsönkérni, illetve 10-20k-kat kérni erre-arra. Csak szexpartnernek tekint ne éld bele túlságosan magad. S nem vagy egyedül a buliban, szóval használj gumit.
2021. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki egy buszjegyet! Ha visszamegy érted megy, ha nem akkor világos miért is csinálta.
2021. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beetetési időszak, majd kér az többet is idővel, nyugi.
2021. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is egyéjszakásnak indult, akkor te sem vársz tőle a szexen kívül túl sokat. (Én mondjuk a szexért azért nem fizetek elvből, mert nem szeretném, ha meglátnám/megtudnám, hogy csak eljátssza, hogy neki is nagyon jó... Az én élményen jó részét az teszi ki, hogy látom, hogy gyönyört okozok a másiknak.) Ha ez neked nem gond, könyveld el, hogy olcsón megúszod. Végül is -ha elég erős vagy- bármikor kiszállhatsz valami jó ürüggyel (pl. találtál véglegest magadnak).
2021. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz, 2 alkalom után meg is említeném neki. Valószínűleg nem is taxira kell mert akkor hazavitetné magát veled is. Ajánld fel neki hogy hazaviszed de nem közvetlenül a háza előtt rakod ki így nem látnak meg a szülei.
2021. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A " nagy körkulönbség miatt ", na ez mindent megmagyaráz.

Tuti, hogy a srác jár még több helyre is.....elég sok "nagy korkulonbséges " csorgatja a nyálát.

2021. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki busz/BKV bérletet.
2021. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még így is bevállalnék egy fiatal fiút.
2021. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se taxira költi.

De nézzük másképp a dolgot.

Nem bántásképp, de ha idős vagy, még akkor is olcsón megúszod a dolgot.

Meg van egy biztos partner, nem az van, hogy napokig levelezel valakivel rómeón, azt b-szik megjelenni a találkozón.

Ha jólérezted vele magad, akkor ne sajnáld tőle.

2021. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!