Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy éjszakás kalandnak indult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kalandnak indult, de azóta többször is találkoztunk - de reggel mindig kér egy kis pénzt taxira. Ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Nem nagy összegeket kér, 3-5e forintot szoktam neki adni. Felajánlottam neki azt is, hogy hazaviszem, de azt nem akarja, hogy nehogy meglássák a szülei.


Komoly kapcsolat nem hiszem hogy lenne belőle a nagy korkülönbség miatt, nekem nagyon tetszik, fiatal, szép srác, de úgy érzem, mintha egy prostival feküdnék le, miután pénzt kér.


Sajnos közös programokra nem akar jönni, pedig vinnem színházba, kirándulni stb.


2021. aug. 3. 10:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
En szivesen koltenek ra, ha eljonne velem barhova. De ezt igy kicsit furanak erzem
2021. aug. 3. 21:18
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Programozni nem szeretne veled, a szex elég neki.
2021. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kovpet ***** válasza:
100%

"de úgy érzem, mintha egy prostival feküdnék le, miután pénzt kér"


Vajon miért? :)

Prosti, csak magának se vallja be. Kezdő prosti. Majd megy fel az ára. Később meg majd megy le, ahogy eltűnik a fiatalsága. Szomorú, de van ez így. Addig használd ki a lehetőséget, amíg lehet.

2021. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Észre se veszed és a sugar daddy-je leszel. Jól csinálja, ha neked nem gáz. Bár én is a buszjegyet javaslom.
2021. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

szivesen költenél rá? nem látod,hogy egy lotyó a srác:D


kissé kétségbeesett. már miért kéne fizetni,hogy elmenjen bárhová. nem jobban megéri,ha valaki azért megy el veled bárhová,mert akar és nem bújik el

2021. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyél már ilyen szűkmarkú
2021. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Én költenék rá, de úgy érezném később, mint ha a saját fiam lenne. Én már annak is örülnék, ha nem lenne szexuális kapcsolat, csak fel járna hozzám!:) Ja és vennék neki egy bérletet, meg finoman el beszélgetnék vele.
2022. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!