Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiaknál vagy nőknél gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál vagy nőknél gyakoribb az hogy valaki a saját neméhez vonzódik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
sajnos egyre gyakoribb
2021. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nagyjából egyforma a "valódi", de mivel a női biszexualitást jobban elfogadja a társadalom így könnyebben fel merik vállalni önmagukat, a vágyaikat. Meg elég sok a divatbiszex a nők körében, akikben ugyan nincs kimondott belső affinitás de belemennek a dologba.
2021. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Tuti a hapsiknál...

Katonaság, ilyen-olyan munkaközösség, sportcsapatok, ivócimboraközösség mind-mind erről is szól...

2021. aug. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb nő divatbzi
2021. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Juuj 3-as ez azért nagyon buta kijelentés volt 😃
2021. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Korábban olvastam pár kutatást erről, azokban az lett az eredmény, hogy a férfiak esetében több.
2021. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Már mondhatjuk egy formán.
2021. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak véleményt tudok írni, elöttem sem bizonyította, senki hogy mire alapozza a véleményét. :-(


Szerintem is egyformán lehetnek (mennyiségben) a melegek és a leszbikusok.

2021. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nők esetében ez kevésbé feltűnő (a környezet számára), így a külső megfigyelő arányaiban kisebbnek gondolja. A nők könnyebben puszizkodnak, a társadalom ezt szinte általánosan elfogadottnak veszi és a női nemi izgalom sokszor szintén nehezebben észrevehető, mint férfiaknál.
2021. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet így megállapítani, ami talán biztosabb, hogy a férfiak közt többen vannak, akik nem vállalják fel a másságukat.


3-ashoz pedig annyit reagálnék, hogy nem a körülmények hatására lesz valaki meleg, nem számít, hogy csak férfiak között van vagy sem. Olyan van, hogy valaki csak később jön rá vagy próbálja elfojtani magában.

febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!