Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuális férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiaknál miért sokkal gyakoribbak a szexpartnerek, mint a heteróknál?

Figyelt kérdés

Én is meleg vagyok, 19 éves, de még csak 1 szexpartnerem volt és szerintem jól van ez így, ettől nem vagyok kevesebb.

a melegeknél köztudottan magasabb az aids-esek aránya és részben azért, mert egy homoszexuális embernek sokkal több szexkapcsolata van, mint egy heteronak átlagban természetesen nem mindenkire jellemző.


melegek, ez rátok mennyire igaz? az én meleg ismerőseim olyanok, mint én, normálisak, élettársra vágynak. szóval az én tapasztalatom szerinte ez nem teljesen igaz. de ezt az állítást bebizonyították. szerintetek mi lehet ennek az oka, hogy a melegek között gyakoribb, hogy sokkal több férfin mennek át, m int a heterok, ráadásul védekezés nélkül.



2016. márc. 26. 12:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

A heteró kapcsolatokban is általában a nők azok, akik jobban törekszenek egy kapcsolat összetartására. A férfiak inkább a kapcsolat összehozásában erősek (magyarul hogy nulláról legyen valami, kapcsolat, szex, stb), de utána a nők fektetnek többet bele.


Léteznek nőies lelkületű meleg férfiak és olyanok is, akik tartós kapcsolatot akarnak (aztán azokból sokan hiába mondják hogy akarnak, még sosem volt nekik csak alkalmi).


Mindenesetre a lényeg, hogy a férfiak (heteró és meleg egyaránt) sokkal szexorientáltabbak, mint a nők. A nők is szeretnek szexelni, de az ő fejükben inkább a kevesebb partnerrel többször él, a férfiak fejében pedig minél több partnerrel kevesebbszer dolog az erősebb. A meleg kapcsolatokban sokkal ritkább az, hogy valamelyik félnek lenne igénye, akarata, hajlandósága stabilizálni a kapcsolatot, mert hát ugye alapvetően mégis csak férfiak.


24/F, biszex

2016. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

de nem igazán kaptam a kérdésemre választ.


a melegeknél bizonyítottan több a szexpartnerek száma, mint a hetero férfiaknál.


és attól, hogy egy férfi komolyat akar, még nem nőies lelkületű.


ok, hogy a férfiakban jobban benne van az, hogy több szexpartnert találjon, de mégis jobban jellemző ez a melegekre, szóval nem értem.


én magamból kiindulva azért nem szexeltem több férfival, mert félek a betegségtől, de ha nem lennének nemi betegségek, akkor sem lenne 20 szexkapcsolatom 1 évben, mint nagyon sok homokoös férfinak.

2016. márc. 26. 13:18
 3/27 A kérdező kommentje:

mert attól, hogy egy meleg férfi ne akar komolyat, miért kellene lenni 1000 szexparnernek?

heteroban is van rengeteg, aki nem akar komolyat, mégsincs annyi szexparnere, mint egymelegnek átlagban.


nekem ez magas sajnos, nem fogom megérteni.:(

2016. márc. 26. 13:26
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
A férfiak állításuk szerint képesek érzelemmentesen szexelni, csakis a testi örömök kedvéért. A nők viszont inkább párkapcsolatra vágynak. Ergo sokkal könnyebb férfit találni egyéjszakás/futó kalandra, mint nőt. Ha a nők is olyan könnyen adnák magukat, mint a férfiak, akkor a heterók közt is sok lenne, akik állandóan váltogatják a partnerüket.
2016. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

én pedig úgy gondolom, hogy van mindenféle férfi és nő is. simán vannak olyan lányok, nők, akik könnyen odaadják magukat..

még ha kevesebb is, mint amennyi férfi.

2016. márc. 26. 13:46
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

4:


Pontosítsunk! Ha a nők is olyan könnyen adnák magukat mint a férfiak, akkor az emberiség történelme egy nagy hatalmas orgia lenne :)))


3:

Mert a nők nehezebben adják magukat a heteróknál. Egy férfinak mondhatni különböző módokon meg kell győznie a nőt arról hogy szexelni akarjon és hogy azt vele tegye, mert a nők máshogy működnek mint a férfiak.

Ha a képletben viszont csak férfiak vannak (melegek, bik egymás közt), akkor nincs miről beszélni:

-Jól nézel ki.

-Te is jól nézel ki.

-Dugunk?

-Ma nem érek rá, de holnap szívesen belém jöhetnél.

-Oké.


Férfiak közt kb ennyi. De ha nőt rakunk a képletbe, akkor megbonyolodnak a dolgok :D

2016. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem csak azért van ez az állítás mivel senmi sem foglalkozik a hetero kapcsolatokkal. Továbbá sokeleg nem vállalja fel nyíltan ami érthető is, hiszen a társadalom itt nem nagyon tolerálja. A férfiak így inkább alkalmi kapcsolatokat alakítanak ki, mivel nem akarják hazavinni a partnerüket. A szüleik nem tudnak róla vagy nem akarka nagy dobra verni az egészet és ilyen előítéletes világban nehéz egy ilyen kapcsolatot fenntartani


A nemi betegség szerintem csak azért nagxobb a melegeknél mivel lényegesen többem járnak szűrésre

2016. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

7-es vagyok és lemaradt az előzőből, hogx én nem tudnák senkivel 2-3 nap után össze feküdni. Nekem kell az érzelmi plusz a kapcsolatba. Inkább maradok egyedül mint egy alkalmi kapcsolatba bonyolódjak bár lehet ez azért van mert 2 nővérem van és én is enyhén feminin vonásokkal rendelkezem


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

szerintem rettenetesen általánosíttok.


mintha minden férfi az egy éjszakás kalandokat kedvelné érzelem nélkül és mintha minden nő csak komolyat akarna.

aki keres az talál, a nők között is van elég sok, aki csak azt akarja.

2016. márc. 26. 17:43
 10/27 A kérdező kommentje:

és egy értelmes embernek qvára nem annyiból áll, "hogy jól nézel ki dugjunk?"


ez is egy általánosítás. pl én olyan pasival, aki agyilag zokni nem létesítenék szexuális kapcsolatot.

vagy a legtöbb férfi ilyen? szerintem ez undorító a meleg világban.

2016. márc. 26. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!