Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen perverz vágyaid vannak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen perverz vágyaid vannak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 6. 17:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Leszopni egy 16-18 éves szűz srácot.
2021. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

Én most járok egy dominához, tudom ciki:D

De jelenhelyzetben megparancsolta, hogy nem maszturbálhatok, csak egy férfi verheti nekem ki legközelebb, ha kéri köteles vagyok előre viszonozni. Nagyon szégyellem magam, de már az 5. napnál járok és gondolkozom, hogy megkérek valakit. De olyat szeretnék aki szintén hasonló sub és még nem csinált ilyet.

2021. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%
22 - oriasi vagy :D kitartas ;)
2021. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%
Jaja nagy forma a 22 es tag 😂
2021. aug. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Vagy 5-6 kiéhezett hatalmas farkú néger sráccal akik keményen dugnanak és mindegyik tele elvezne.
2021. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy csapat, vagyis legalább 5-6 fiatal (szóval mondjuk 25 évnél nem idősebb), gátlástalan, domináns fiú alázzon meg mindenféle módokon. Szopassanak meg, verjék rám az ondójukat, köpjenek le, hugyozzanak le, közben röhögjenek ki.


Tudom, perverz, de valamiért ez a képzelődés nagyon izgató számomra.

2021. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kikötöznek, izgatnak különféle módokon és eszközökkel, kinyalnak, prosztata masszást adnak és csak elrontott orgazmust engednek. Meg el is fenekelhetnek. És persze még van egy pár
2021. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%
1 vagy akár több kiéhezett négerrel (vagy latin csávóval) izzasztóan, vadul szexelni gumi nélkül, majd mindenfelé spriccelni (fenekembe, arcomra, számba, ágyra, lepedőre, falra mindenhová).
2021. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer egy meleg szaunában háton fekve elaludtam.Arra ébredtem, hogy hármsn ! Igen, 3-an szopnak. amikor szóltam, hogy mindjárt jön nedü, egymást félrelökve verseneztek, hogy kinek a szájába menjen a dolog. aztán ök egymás szájából nylták i a spermámat. Nos, ha lehetne, ezt szívesen megismételném. :-)
2021. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
72%
Hogy legyen egy fiatal csicskám, ki imádja ha megalázzák. Kimossa a ruháim, kitakarít és ha végzett a testem kényezteti a kemény munka után. Végül szorakozom vele, kinevetem, stbstbstb. Talán egy héten egyszer elélvezhet, a fal felé fordulva, hang nélkül, mert senki se kíváncsi a bénáskodásaira :D
2021. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!