Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem érdekes, hogy a homofób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekes, hogy a homofób "pedofil" törvény óta megnőtt az itteni "LMBTQ-ellenes" kérdések száma ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 00:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem már egy jó ideje van ellenző tábor.
2021. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Lehet, csak eddig itt nem képviseltették magukat. Lett külön kategória, pont miattuk, erre most megint ide jönnek XD
2021. aug. 12. 00:15
 3/44 anonim ***** válasza:
22%
Habár én kérdést még sosem írtam ki ilyen témában, de én már a törvény előtt sem szerettem az ezekből a betűkből álló szervezet szószólóit.
2021. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
78%

A gyárilag ostobák, tudatlan majmok, dacos, begyöpösödött hülyék azok, akik képtelenek elfogadni a másik embert úgy ahogy van.

Nyilván egy pedofil, vagy aki kárt tesz másokban, az nem elfogadható. Sőt. Büntetendő.

De egyszerűen fel nem foghatom, hogy XY-nak mennyivel lesz rosszabb az élete attól, hogy számára idegen emberek mit csinálnak otthon a hálószobában. A homofób, a rasszista, az elvakult ilyen-olyan Isten hívő szimplán csak ostoba. Ennyi erővel lázadhatna valaki a vakok ellen, vagy a testi fogyatékkal élők ellen, de esetleg a növények zöld színe ellen is.

Lehet, hogy nem “normális”, de most őszintén, melyik ember normális?

….

Üdv - egy hetero nő

2021. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én is észrevettem azelőtt is volt de nem ennyi
2021. aug. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
20%

Ezt az agessziót, fröcsögést intoleranciàt amit ezek az lmbtq s emberkék művelnek ....

Senkit nem fogadnak el csak azt aki úgy gondolkodik mint ők.

Ők papolnak toleranciáról és kirekesztenek, verbálisan megölnek minden másként gondolkodót.

2021. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
19%
Azért amikor a gyerekek közelébe férkőznek a pöcsös mutáns nénik, az ijesztő. És az is, hogy mennyire fel vannak háborodva, ha ezt nem akarják hagyni, és homofóbnak hazudják a törvényt, miközben csak a gyerekek beteges dolgokkal való megrontását gátolják.
2021. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
"Verbálisan megölnek", vitatkozni, meg nem elfogadnia másik véleményét azért hadd lehessen már testvér :D Vagy szerinted, ha valaki toleráns akkor el kell fogadnia azt a véleményt is például, hogy valaki szerint a nők megérdemlik, hogy megerőszakolják őket? :D
2021. aug. 12. 01:10
 9/44 anonim ***** válasza:
12%

8

Kirekesztők vagytok. Aki nem imàdja a melegeket leszbiket az homofób.

Had legyen màr j9gom azt gondolni amit akarok.

2021. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Van jogod hozzá, de akkor nekünk miért nincs jogunk emiatt homofóbnak gondolni? (Gears are turning)
2021. aug. 12. 01:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!