Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Izgat ha egy heteró srácot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ha egy heteró srácot belegítenek. Van erre valós lehetőség, vagy esély?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 20:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük a kormány nem igazán olvassa ezt a kérdést. Úgy is a nem hetero gyerekek (13-18) magukra vannak utalva. Ha ezt olvasnák, csak biztosabbak lennének abban hogy át lehet téríteni valakit.


Biszexként a pofám lesül az ilyen alakoktól. Hogy ezekkel sorolnak egy kalap alá

2021. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

A bemelegített hetero ugyanaz a kategória, mint az "én nem vagyok biszexuális, csak kíváncsi" duma.


Ilyen nem létezik. A szexuális orientációnk a születésünkkor dől el, minden más már csak duma, és az, hogy felvállalja e valaki, vagy -akár maga előtt is tagadva- csak nyomja, hogy ő nem meleg, csak rávették, meg kíváncsi...



Ettől még a kérdésed primitív

2021. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#9 NEM igaz hogy mindenki biszex volt a rómaiaknál, vagy a görögöknél. A különbség hogy nem volt démonizálva, jobban elfogatták így nyíltabban megjelent. Ugyanúgy voltak akkor is "kőheterók", biszexek, melegek egyaránt.

S bocs, de mindenki maga döntse el mi lenne a normális, mihez vonzódik és mihez nem. Egy heterót győzködni arról legyen biszex ugyanakkora baromság mint egy melegre ráerőszakolni hogy legyen hetero.

2021. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ártalmasak az ilyen gondolatok és kérdések, mert lényegében szexuális erőszakra hívnak fel, és mivel meleg teszi föl, sokakban kialakulhat az a gondolat, hogy a melegek szexuális erőszakolók. Abszolút azt a propagandát erősítik, mely szerint a melegek valódi célja nem pusztán önmaguk elfogadtatása, hanem nem kimondva több ennél: a heterók átalakítása homová, biszexszé.


Ha a melegek elfogadást szeretnének, akkor a minimum, hogy ők is fogadják el, hogy a heterók meg nem akarnak a saját nemükkel semmiféle szexet. Ez olyan alapvető számomra, hogy nem is értem, hogy lehet kérdés.


40F, m

2021. szept. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Mind a rómaiknál, mind a görögöknél elítélték széles körben a homoszexualitást a felnőtt férfiak közt. Ami tolerálva volt, az a felnőtt férfi és a még nem felnőtt ifjú/serdülő közötti kapcsolat, illetve valamennyire az aktív szerep. Ha egy felnőtt szabad férfi hagyta magát seggbekúrni, az totál szégyen volt.
2021. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%
Bisec vagyok dd ha látnék egy meleget igy erősködni egy heterónál akkor betörném a mocsok orrát..
2021. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#14 es a többiek...


Én nem akarok megerőszakolni senki, csak elcsábítani...óriási a különbség. Ugyhogy nem kell eza képmutató heteróvédő szöveg...

2021. szept. 1. 21:25
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Heteró vagyok,akármennyire itatsz akkor sem tudsz elcsábitani..Elsőként finoman jelezném..De ha nem viselkedsz akkor minél több pia van bennem annál nagyobb az esély hogy a kezed eltörném..
2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
"A börtönben is egész jól bemelegednek a heterók..." Nem melegednek be. a gyengébeket megerőszakolják, az erősebbje meg visszatér a nőkhöz ha kijutott. Azért dugnak hapsit mert az van kéznél.
2021. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
"Én nem akarok megerőszakolni senki, csak elcsábítani..." Akkor fogd fől ha valaki rohadtul nem vevő rád. Mondom ezt leszbikus csajként.
2021. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!