Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ! Mi volt életete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ! Mi volt életetek legnagyobb hibája ?

Figyelt kérdés

Nyilván meleg dolgok érdekelnek ha ebbe a kategóriába raktam a kérdést .

Olyasmik érdekelnek amit egész életetekben bánni fogtok . Egy elszalasztott lehetőség , egy rossz mondat a másiknak ami miatt azóta nem áll szóba veletek ..



2021. márc. 24. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy a vírus előtt nem ismerkedtem jobban. Most itt vagyok 24 évesen összezárva a szüleimmel szüzen. Szánalmas tudom.
2021. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát egyes, jobb mintha halott lennél. Nekem vitte el családtagom, barátom is a vírus. Ismerkedni tudsz majd utána is, ha lement ez az egész és kapsz oltást. De intenzíven meghalni nem annyira jó móka.
2021. márc. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még ugyebár fiatalon, de csak azt tudnám mondani, hogy nem kellett volna tönkretetennem a kapcsolatomat a legjobb barátommal, úgy hogy beleszeretek annak ellenére, hogy ő hetero. Tényleg itt lakunk közel egymáshoz, szóval attól függetlenül, hogy már nem az osztálytársam tarthattuk volna a barátságot, de már 5 éve nem beszélünk semmit. :c

A másik meg, hogy nem coming outoltam hamarabb a szüleimnek. Most mondtam el nekik pár órája, és sokkal jobban fogadták, mint ahogy azt elképzeltem. Hihetetlenül nagy teher esett le a vállamról. :D

2021. márc. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én is így vagyok 23 évesen. De ez miért hiba? Mindenkinek nem megy könnyen.
2021. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban kiderült tavaly év elején, hogy meleg vagyok, részben az én hibám mert az egyik menő srácnak nagyon nem tudtam ellenálni, és hát pár alkalommal összejöttünk, és csinált pár eléggé intim képet (ő nem felismerhető rajta mert csak a farka lóg bele a képekbe...) és ezek elég gyorsan végigjártak a suliban.

Szerencsére idén éretségi, szóval utána mág nem cikiznek ők, egyetemet meg a lehető legmesszebb kerestem.

2021. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem Budapestre mentem egyetemre, így nem tudtam hamarabb kiszakadni otthonról, és 4 év alatt alig volt szexuális életem...
2021. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Sok múlik a stíluson,öltözködésen.Mindenki esett már pofára.A koromnál fogva

többször is ne szívd mellre.Próbálkozz minél többször.És ha hibázol,

gondold át hol hibáztál.És javíts!

2021. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelem volt még nagyon naív voltam, barátom nagyon meg volt szorulva és kölcsön kért nagyon sok pénzt hogy 3 hónap múlva vissza adja.

14 év telt el az óta, rá szoktam írni, és van hogy küld valami kis ajándékot, mert ő rendes és nem felejtette el 😂😂😂 nagy kamu gép, szerintem az óta is ebből él. Átveri a naiv még bátortalan srácokat.

Legyen az albérlet autó telefon bár mi.

Sokat tanultam belőlle ezért nem haragszom. Ha nem ő más tette volna meg nagyon tiszta szívűnek láttam akkor még mindenkit.

2021. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt ismerkedtem egy sráccal, de a 3. randi után azt mondta, hogy fejezzük be. Pedig már szinte belezúgtam. Azt bánom, hogy a 2. találkozónkon nem csókoltam meg (ugyanis felszaladtunk hozzám, hogy lepakoljam a csomagomat, tehát a lehetőség adott volt). Persze ettől függetlenül ugyan úgy mondhatta volna azt, hogy hagyjuk abba, de ezt bánom, hogy nem tettem meg.
2021. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!