Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal vagyok, de már mosz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, de már mosz reménytelen a szerelmi életem! Ki fogok ebből lábalni? 20/f

Figyelt kérdés

Kb 15-16 éves koromtól tudatosukt az,hogy meleg vagyok. Volt a gimben pár sràc aki megtetszett, majd az egyikük egy évvel idősebb sràc tetszett meg majd szerettem bele, de szerzett magának barátnőt, így egy majdnem két év belső tépelődésem után nagyon összekaptunk, de utána egy évig rajta rágódtam és nem tudtam magam túltenni.


Romeon egyszer egy 25 évessek összrisnerkedtem, de pár hónap után elhidegültünk, utána egy másikkal volt egy randis dolog, de az inkább haverias volt, majd jöttek majd eltüntek srácok, és most egy olyan sráccal beszélgetek, akivek régebben beszélgettünk de akkor még nagyon nyomulós volt, de két hete neten szépen összeismerkedtünk, de pár napja nagyon nem akar válaszolni semmire. Tudom hogy fiatal vagyok és nem kell sietnem, de még egy nyamvadt csókot sem tudtam tapasztalni, legtöbb helyen csak dugni akarnak, aki normális lenne, lelép szónélkül vagy elhidegülünk, illetve alkalmira képtelen vagyok elmenni, nagyon nem bízok mádokba és megnyilni sem tudok. Hónapok óta csak olyanokon gondolkodok, hogy neken nem lesz senkim, nem kell senkinek csak pár kanos gyökérnek egy menetre. Egyre inkább azt érzem, hogy elveszett körülöttem minden, és ez nem segít az sem, hogy mostanában előjöttek anyagi gondok és anyámmal élek csak, elvált szülők, elköltözött testvérek, fèlcsalád nagyon homofób(ilyeneket mondanak, hogx amerika manipulálja a fiatalokat hogy melegek legyenek és ne szülessünk annyian, állatok vagyunk, gyógyítani kell), pár barát kivételével nem coming outoltam stb. Mit csináljak?



2021. aug. 16. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne stresszelj, attol nem lesz jobb. Persze hajtanak a hormonok is, ilyenkor már csak a kanosság miatt is ezen jér az agya az embernek. Forditsd ez az energiát valami hasznosba. Irtad hogy anyagi gondol vannak. Probálj keresni egy munkát, vagy ha még tanulsz akkor gyúrj rá jobban. Ha csak a párketesésen jér az agyad akkor nem fogsz elörréb jutni. Tudod, mondani szokták hogy minél jobban eröltetsz valami, annál biztosabb hogy nem fog menni. Gyakran pont akkor történnek jó dolgok az emberrel amikor nem is számit rá.

Szóval most hagyd egy kicsit a dolgot, pihentesd, tereld el a fogyelmed róla.

Nem vagy elkésve és nem vagy reménytelen helyzetben.

A család az nehéz ügy. Átérzem, nálam is van ilyen. Viszont amíg nem állsz a saját lábadon anyagilag és nem vagy független, addig azt tanácsolom hogy "maradj a szekrénybe". Majd ha már biztos állásod van, elköltöztél otthonról és ugy lrzed készen állsz lelkileg is a dologra akkor ha akarod elárulhatod. Legalább is én igy tennék.

2021. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, én is 20 vagyok és nekem sem jutott ki soha még egy csók sem, de igazából én ezt az egészet megtanultam a helyén kezelni, bár lehet ebben az is erősen benne van hogy én nem vagyok egy magányos típusú, nem szoktam magam emiatt szomorúnak érezni. Azok alapján amit láttam/hallottam a legtöbb meleg elég sérült lelkileg és csak később, olyan 25 után érnek oda hogy akkor komoly kapcsolatba is belevágnának. Lehet most ez a te helyzetedben nem segít és nagyon klisésen hangzik, de majd eljön mindennek az ideje én úgy gondolom. Ha meg nem, akkor maradnak a barátok és az utazás :P
2021. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán nem vagy elkésve. Én ennyi idősen még be sem mertem vallani magamnak, hogy meleg vagyok. Az első élményem sok évvel később volt.


Egyetértek az előző válaszadóval, nem kell rágörcsölni. Sok más szép dolog van az életben. És teljesen normális, hogy valaki 20 évesen még szűz.


40F

2021. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Az én válaszom túl hosszú, inkább levélben...
2021. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#1.-hez:

Én ilyen bensőséges kérdésekről megválogatom, hogy kivel beszélgetek. Majdnem azt mondanám, hogy "ezt ki kell érdemelni"!

A homofóbok érdemtelenek erre. Ha valahonnan megtudnák majd jó pár év múlva, azzal nem lenne dolgom.

(#4 vagyok.)

2021. aug. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. Persze én is így gondolom. Én csak azért írtam ezt, mert a kérdezö említette a családját. Egyáltalán nem kötelező elmondania nekik, viszont ha mégis szeretné egyszer akkor én így tenném a helyében. Amúgy is eljöhet az a pont (bár ez az rokonok kiváncsiságától is függ) amikor lehet kérdezgetik majd hogy barátnő, gyerek, akkor kell majd döntenie a kérdezönek.

És ez nem csak a családra vonatkozik.

Persze a hogy irtam semmi sem kötelező, ez az ö magánügye és a rajta és a párján kívül senkinek semmi köze sincs igazából hozzá. Hogy mit és kivel művel az ágyban, vagy ossza meg az életét.

2021. aug. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!próbálj picit lehiggadni.Szerintem ezeken majdnem mindannyian átmegyünk átmentünk.Sajnos azt kell írnom hogy a szexéhes pasikhoz hozzá kell szokni.Picit nyugodj meg....és ismerkedj.Menj végig az ismerkedés minden lépcsőfokán.sok idő sok eldobott f*sz de megéri türelmesnek lenni.
2021. aug. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
A pozitív emberi vonzódásoknak sokféle árnyalata van, de ezeket nem szabad összetéveszteni. A homoerotikus vonzódást nem kell szexuális orientációval azonosítani.
2021. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Fogadd el. A legtöbb melegnek sajnos csak ilyen egymenetes élet jut.
2021. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyugalom, lesz barátod ! Semmiről nem késtél le.
2021. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!