Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan érdemes beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes beöntést csinálni a zuhanyzóban?

Figyelt kérdés

A WC-használata tegyük fel nem opció.


Van anál zuhanyom.

Töltsem meg langyos vízzel és utána akkor a lefolyóba mehet?



2021. aug. 26. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2021. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Értelemszerűen a kád, tusoló lefolyóba azért a popódat gondolom nem tudod felemelni a mosdókagyló szintjéig 😂 Amúgy csinálhatod zuhanycsővel is, odateszed (de nem bele!!! mert sérülést okozhat) elengeded, feltölt, kinyomod, 2-3x megcsinálod és kész.
2021. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs kád a házban. 😀
2021. aug. 26. 19:00
 4/11 steven95 ***** válasza:
46%

Hát azért ne a KÖZÖS!! zuhanyba engedd már ki ember! Ahogy nem hugyozol zuhanyzóba. Tudom, nem mindenki üti meg ezt a morálisan elvárható szintet, de a végbeled "mosadéka" ne a zuhanytálba menjen. Ez azért durva. Az egy bizonyos higiéniai terület, a wc-csésze pedig egy másfajta higiéniai besorolású terület. Ennyi erővel a mosogatótálba is mehet, hisz egy helyre megy minden, nem?


Sehogy!

2021. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A zuhany privát. A WC-közös nálunk...
2021. aug. 26. 19:27
 6/11 steven95 ***** válasza:
80%
Akkor sem. Mi van a szilárdan távozó béltartalommal? Átpréseled a lefolyónyíláson? Ugyan olyan erősen fertőtleníted a zuhanyt, mint a wc-t? Ha albérletben vagy, te úgy akarnál valaki után odaköltözni, hogy klotyónak használta a zuhanyt évekig? Ráadásul a lefolyócsövek kialakítása kifejezetten a wc-ben olyan, hogy béldarabok akadálymentesen távozzanak. A zuhany bélelzárója nem kaki darabokra lett kialakítva. Szerintem...
2021. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 steven95 ***** válasza:
58%
bűzelzárója... (XD)
2021. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, majd meglátom mit tehetek akkor.
2021. aug. 26. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hogy milyen az az anál zuhanyzó, de az alap beöntés menetét leírom.

Tegyük fel van egy fél literes tartály. Abba langyos vizet engedni, szappannal. Egy cső végét vazelinnel vagy bármilyen sikositóval bekenni, majd beledugni a végbélnyilásba. Kb 15 centit. Elengedni az izmokat, hogy a folyadék be birjon menni, mikor belefolyt, nem kiengedni a vizet, hanem benntartani, amig csak lehetséges. Max 15 percig, de ki fog jönni az magától, előbb is.


Ez nem jelenti azt, hogy ettől a széklet teljesen feloldódik, és híg állapotú lesz, hanem hogy a szilárd darabokon kívül, az is kijön, ami épp a bélfalra van ragadva, "kenődve".


Ettől függetlenül csinálhatod zuhanyzóba, csak nagyin figyelj hogy ne nyomd ki rógtön folyadékot, benntartod, aztán leülsz kagylóra és kész.

2021. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 steven95 ***** válasza:
70%

Jézus, #7es hozzászólásom javítás volt, magamon röhögök, hogy mit írtam helyette. Értékelés előtt el is olvassátok és értelmezitek a hozzászólásokat? Az meg egyenesen sokkoló, ha valaki szerint mehet a zuhanyba is...


Lehet csak a megfogalmazásom módja nem tetszett, vagy tényleg nem értetek egyet, mert az kiakasztó teljesen :D

2021. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!