Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki küldene magáról egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki küldene magáról egy meztelen képet, azért, hogy (kérésére) felrakd az internetre, valamilyen nyilvános weboldalra, megtennéd?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem. Ha akarja, rakja fel ő saját maga. Miért akarna engem bajba keverni?!
2021. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Egy normális (!) ember, aki valamennyire is tiszteli a nőket vagy az embertársait SOSE csinál ilyesmit!

Tök mindegy, hogy a nő kéri vagy hogy hány éves.. Nem csinálunk ilyet! Sokan nincsenek is tisztában azzal, hogy ez mennyire befolyásolhatja az adott személy kapcsolatait (családi, baráti, párkapcsolati) vagy karrierjét.. Konkrétan tönkre is teheti. A 18 év alattiak zöme felnőtt korára megbánja és valamilyen formában kerültek zaklatás áldozatává. Mert senki sem készíti fel őket, hogy milyen hátrányai és veszélyei vannak az internetnek. És a suliban meg kirekesztik őket és depressziósak lesznek..

Aki ezt megcsinálja és visszaél a másik ember bizalmával, illetve a pillanatnyi fellángolással (hogy ő most szexisnek érzi magát és ezért mer küldeni egy képet) az egy gerinctelen, életre alkalmatlan, gyerekes Majom! Ilyenkor a nőt is helyre kéne tenni, hogy nem lehet, mert elképzelhető, hogy ez miatt mindenki el fog ítélni. Meg nyilván az ilyet is, akinek ilyen kérdés felmerül az agyában..

2021. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne bajba keverés? Engem kerestek már meg itt ilyen kéréssel, és rájöttem, hogy engem is izgat. Azért jó, hogy más rakja fel, mert így nem tudod kontrollálni, hogy mi történik a képpel.
2021. szept. 1. 15:47
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Természetesen úgy, hogy ne lehessen felismerni. És milyen nőről beszélünk?
2021. szept. 1. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen biztos vagy benne, hogy saját képet küldött, hogy azt tedd fel?! Még ha úgy is lenne, mi ennek az értelme számodra?!!
2021. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
meg
2021. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
NEM!
2021. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudható hogy amit küldött őt ábrázolja, mert megtehetné ő is igaz.

Így lehet felteszem és egy szép kis per közepén ébredek mert valaki olyan képét osztottam meg aki ebbe nem egyezett bele-

Személyiségi jogok....

2021. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A 9-es leírt mindent, hogy miért nem.
2021. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!