Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az análba miért nem megy bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az análba miért nem megy bele senki gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Több szexhavernek is mondtam, hogy menjünk el tesztre és utána lehetne nélküle. Mégse merik. Aztán eltűnnek...
2021. szept. 2. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert 30k a komplett teszt és nem akarják kicsengetni, csak gumi nélkül teledurrantani a púzód. Aki szó nélkül ghostingol az amúgy sem kapcsolatban gondolkodik csak pár numerában és ha az megvan így is úgy is lelécelne.
2021. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ha bárkivel csak úgy szexszelsz akkor simán kaphatsz betegségeket amik szexuális aktus keresztül terjednek.

Ezért jó minden félévben szűrésre járni ezekre, mert ha ne adj isten van is valakinek ilyen betegsége akkor korai stádiumban kezelni lehet ami meghosszabbíthassa a életed. Lehet vannak olyanok is akik a aktus baleseteit próbálják elkerülni. Én csak akkor csinálnám valakivel gumi nélkül ha megbízók a személyébe teljes mértékben, és kapcsolatban vagyok vele. Még így is nagy a rizikó.

Itt olvashatsz a betegségekről amik aktus keresztül el kaphatsz:

[link]

2021. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem túl van parázva... Szifilisz és HIV ingyen van.
2021. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Több oka van:

1. mivel szexhaverjaid vannak, rendszersen mással szexelsz. A nemi betegségeket fertőzés után 1 hónappal lehet csak kimutatni, tehát a teszt nálad nem sokat ér.

2. gumi nélkül E. coli baktérium kerül az urethrába, ami (közönséges nevén) felfázást okoz. Nem kell senkinek egy ilyen napokig tartó fájdalmas fertőzés.

3. nincs hozzá gusztusuk.

2021. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarnak a szaros valagadba turkálni a pélójukkal mondjuk
2021. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű

Nem bíznak meg benned, csak szexre kellesz nekik nem kockázatnak érted semmit.

2021. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert felelősebben gondolkodnak, mint te.
2021. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Mert nem tudják mi a jó.Húst a húsba.
2021. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak a HIV létezik, vannak más nemi betegségek is és gumi nélkül szerintem csak akkor szabadna ha kapcsolatban vagytok, de kinek mi.
2021. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretem ha a párom gumi nélkül dugja meg a popsim és a végén jól tele is élvezi…

De csak kapcsolatban engedem!

2021. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!