Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként szexeltél e már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként szexeltél e már heteroszexuális identitású emberrel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Igen és fixen tudom róla/ róluk, hogy heteroszexuális/ heteroszexuálisok.
Nem, de szeretnék. Bár nem hinném, hogy ez kivitelezhető lenne. Ez csak fantázia.
Nem és nem is szeretnék. Nem hiszem hogy ez kivitelezhető. Baromság az egész.
Nem, de szeretnék. Szerintem kellő vonzerővel, egy heterot is be lehet fűzni.
Nem és nem is szeretnék. De hiszek abban, hogy kellő vonzerővel, egy heterot is be lehet fűzni.
Igen, de az illető nem volt teljesen tudatánál és én ezt kihasználtam.
Te teljesen hülye vagy, vagy csak tetteted?
Én hetero vagyok és csak kíváncsi voltam a válaszokra, de amúgy baromságnak tartom, már a felvetést is.
Már eleve a kérdés is hülyeség, mivel aki a vele azonos neművel szexel, az eleve nem is lehet heteroszexuális.
Ez egy érdekes kérdés. Jó értelemben véve.
50 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó előtti opció, de azt hozzá tenném hogy ez csak akkor érvényes ha a törvény határain belül, a másik fél beleegyezésével történik a dolog.


Remélem nem arra vagy kíváncsi hogy innen megerőszakolt e már valaki egy másik embert :D

2021. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, de gondoltam ez az opciót is megadom, hátha valaki ki szeretné adni magából. ;)
2021. szept. 3. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Heteroval csak akkor tudsz "szexelni" ha fizetsz érte, mert nem vágyik rá. Max. biszexel tudsz bármit csinálni aki nem fogadja el a saját biszexualitását és azt állítja magáról hogy biz' ő heteró (de nem az).
2021. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Van két munkatàrsam, heterók, de a ceges bulin melegre itták magukat.
2021. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs olyan, hogy full hetero, és pasikkal szexel.

Pedig én magamról hittem ezt hosszú évekig.

Ebben az időszakban csak passzív oldalon hagytam az oralt. Magamban elintéztem azzal, hogy kanos vagyok, mindegy, hogy ki könnyít rajtam, csak cumizzanak le. És a neten fiúkat sokkal gyorsabban találtam gyors randira, mint lányokat. De aztán végül mégis tovább léptem a dolgokban, tehát egyértelműen biszex vagyok.

2021. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki belement az már utána nem hetero.Volt több alaklom is .
2021. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#6


Előtte se volt az,megnyugtatlak

2021. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Heteróval soha, de érdekelne. Csak elég kicsi rá az esély. Miért tenne olyat, ami nem izgatja?
2021. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biszexuál vagyok, így könnyű megoldani a témát, feltéve ha csajt kell dugni... :D


De ha pasiról van szó, szerintem minimum biszexnek kell lennie neki is...

márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!