Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt miért gondolják a transzok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért gondolják a transzok, hogy ha ezt-azt lecsippentenek magukból, akkor boldog emberek lesznek?

Figyelt kérdés

Ismertem egy csajt gimiben aki állandóan fiúként öltözött, rövidre nyíratta a haját és beszélték róla, hogy lekötözi a mellét. Szólni nem lehetett hozzá mert állandóan mogorva volt és mosllyogni nem láttuk soha. Főiskolára is együtt jártunk, akkor már Ádámnak kellett szólítani Angéla helyett. Felnőttként aztán hallottam, hogy hormonkezelést kap és műtéten is átesett. Összefutottam vele nemrég egy társaságban, hát őrültebb lett mint volt, rendes férfigyülőlő lett (melegnek mondja magát) és azt propagálja, hogy senki ne lépjen párkapcsolatba mert abból úgyis csak gond származik.

Ez a személyes példám, de prideos ismerőseimtől olykor hallok sztorikat és nem az jön át nekem, hogy aki ilyen beavatkozáson átesett az boldogabb ember lett ettől, hanem ellenkezőleg inkább mélyebbre süllyedt a zavarodottságban ami az ilyen emberekre alapból jellemző. Sajnálom nagyon az ilyet, de őszintén szólva nem vagyok meglepve, hogy nagy százalékuk öngyilkos lesz. Amellett, hogy én sem tudom, mi lenne a jó megoldás, mert ha kezelést javasolsz transzfób vagy egyből, de ha elfogadod, annak ugyanúgy katasztrófa a vége.



2021. szept. 5. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy ezt gondolják magukban, de az állandó belső feszültség arra készteti őket, hogy lépjenek valamilyen irányba.
2021. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Pszichológus a megoldás. Alapból azétt megy a harc hogy mindenkit olyannak kell elfogadni amilyen.

Ha ő nem tudja elfogadni önnmagát mért várja hogy masok elfogadjàk.

2021. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Ez egy borzasztóan összetett és kényes téma. Most maradjunk azoknál az embereknél, akik tényleg ,,rossz testbe születtek". Számukra megoldás a hormonkezelés és a műtét. Ők boldogabbak is lesznek utána.

Azok az emberek, akik össze vannak zavarodva és nem tudják eldönteni, hogy most akkor fiúk vagy lányok, heterok vagy melegek vagy krokodilok stb... Na... Ők egy másik kategória. Nem véletlen van már külön betűszó pl. a fiúból nő nőből fiú-ra(MTFTM), illetve a nőből fiú fiúból nőre(FTMTF). Tehát leegyszerűsítve mikor meggondolják magukat... Elkezdik a hormonkezelést, mondván ők más neműnek érzik magukat, aztán rájönnek, hogy ,,huppppszika...tévedtem". Nem is akarok nagyon belemenni, mert tényleg hajnali 3-ig lehetne erről beszélni, hogy miért vannak ezek.

Az meg már csak hab a tortán, hogy mekkora vita, rosszabb esetben veszekedés lenne belőle.

2021. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Amellett, hogy te sem tudod mi a jó megoldás? Talán a szakemberekre kellene hallgatni, meg az érintettekre. Nem arra, hogy X év után futólag találkoztál egy gimis ismerősöddel, és milyen szubjektív benyomásaid voltak.
2021. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Sokan annyira különcek akarnak lenni, hogy így jön ki náluk, vagy franc tudja. De az biztos, hogy többségnek pszichológiai, esetleg pszichiátriai kezelés lenne szükséges.
2021. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért, a heterok között nincsenek zakkantak? A melegek, transzok is emberek, arányaiban pont ugyanannyi köztük a személyiségzavaros, mint a heterok közt.
2021. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak simán incel lett; ez önmagában nem a transzság hibája😅
2021. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet alapból nincs kint a négy kerekük, de az is biztosan rátesz a lapáttal, h magadfajta buta p!csák foglalkoznak velük megállás nélkül.
2021. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!