Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tini srácok ti voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini srácok ti voltatok már sráccal?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor miért nem? Tudja rólatok valaki, hogy melegek/biszexek vagytok vagy hogy van ilyen vágyatok? Mikre vágytok?

2021. szept. 17. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen voltam. Tudjak a haverjai hogy biszex vagyok.
2021. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem,de szeretnék.;)
2021. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem, még nem voltam senkivel. Azért nem, mert még nem állok készen arra, hogy a melegségemet nyíltan felvállaljam és itt, falun enélkül lehetetlen ismerkedni. Ha esetleg kitudódna, az nagyon megbántana, magam szeretném elmondani azoknak, akik számomra fontosak.

Nem, nem tudja rólam senki.

Vágynék egy tipikus tini szerelemre. :D Az egész hangulatára, varázsára, arra, hogy szerelemből szeressenek és szeressek, az érzelmekre, hogy megismerjek valakit minden pozitívumával és negatívumával együtt, a kezdő ügyetlenkedésekre.

Tudom, hogy ez nem fog összejönni, ami nagyon bánt, de ez van... Nem érzem jó ötletnek azt, hogy most elmondjam, na meg akkor sem valószínű, hogy találnék valakit itt, messzebbről meg csak bajosan tudnám megoldani. Úgyhogy még maradt két év depis magány...

2021. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem kettő év lesz az, hanem sokkal több!!! Nem kell ahhoz mindenki előtt felvállalni. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit és kivel csinálsz. De ahogy telnek az évek, egyre nehezebb lesz és elmúlik a fiatal kor, majd a többi is, úgy, hogy semmi sem történt az életedben. Nézd meg pár kérdés alatt a huszon- harmincas pasikat, akik még mindig nem látják, hogy eljött volna az idő....
2021. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Tízenévesként még nem érzem azt, hogy eljárt volna felettem az idő. Tudom, így is rengeteg dologból maradok ki, de inkább választom a kisebb rosszt. Így is elég nehezen viseltem az elmúlt jó pár évet és nem vagyok benne biztos, hogy kibírnám, ha elkezdenének mindenhol rólam pletykálni, meg beszólogatni, szüleim sem valami elfogadóak... Persze, nem vagyok már kisgyerek, de még itthon élek. Két év múlva lesz egy nagyobb változás az életemben, többek között elköltözöm itthonról, így arra az időpontra időzítem a coming-outot.
2021. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem járt el feletted az idő. De amikor majd előbújsz, lesz is Valaki, aki melletted áll? Vagy akkor fogsz neki az egész ismerkedésnek? Ami alapból eléggé problémás és sajnos nem egyszerű a meleg világban. Hidd el, hogy ha akkor kapkodsz majd, sok hibát fogsz véteni majd. Nem azt mondom, hogy ugorj bele most azonnal, de próbálj meg elindulni, lassan, a magad módján!
2021. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még nem voltam.

Azért, mert akikkel szeretném azokkal nem jött össze.

Nem tudja senki.

Hosszú távon mindenre. Jelenleg közös maszturbálás, egymásnak verés, orál.

2021. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Eléggé eltértünk a kérdéstől, úgyhigy ezt még ideírom, de, ha valaki akar még valamit hozzászólni, az írjon inkább privátot. 3-as és 5-ös vagyok.

A költözés azért sok mindenben segíteni fog, faluról városba. Lehet, hogy ügyetlen leszek az elején és valószínű, hogy sok hibát fogok véteni, de ez normális, egyszer majd biztosan belejövök. :D

Fent vagyok rómeón, de egy semmilyen accounttal, kép nélkül. Még nem mernék képet kitenni, mert tudok olyanokat, akik direkt csak azért vannak fent, hogy megtudják, hogy ki meleg és szívassák érte. Én még nem szeretném, ha rólam kiderülne. Ahogy írtam, én magam akarom majd elmondani azoknak, akiket érdemesnek találok arra, hogy tudjanak róla. Biztosan nem lesz egyszerű, mert az ismerőseim, barátaim, rokonaim közül egyetlen egy embert tudok, aki teljesen elfogadó, de egyszer csak átkell rajta esni és szerintem ők is jobban értékelnek egy személyes magyarázatot, mint egy sablonos facebook üzenetet. Azért is jobb szerintem személyesen, mert tudok válaszolni az esetleges kérdésekre, míg, ha valaki elkezd pletykálni, akkor ahhoz sok minden más is hozzá szokott adódni és a pletykálásoknál nem lehetek ott mindenhol, hogy elmagyarázzam, hogy mi igaz és mi nem.

A lényeg, hogy inkább pazarlom el két év fiatalságomat, minthogy két évig kelljen terrorban, szívatásban élnem. Nem tudom, hogy mik lesznek a reakciók, de elég pesszimistán állok hozzá ismerve azokat az embereket, akik körülvesznek.

2021. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Hogy mennyi kamus, hitegető van, aki nagyon szeretné, de kiveri előtte, majd eltűnik örökre!!!!
2021. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Szívesen lennék a középen ülő srác helyében 6:54-től: [link]
2021. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!