Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem kiábrándító amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábrándító amikor a Grindrn, Romeon ezzel találkoztok?

Figyelt kérdés

Nem Budapesten élek, nincs több ezer meleg, főleg sok új rendszeresen.


Amikor mégis van valaki új vagy ha nem új de még nem beszéltem vele ráírok, aztán képet kérek.

Egyre jobban lehangol, hogy amikor képet küld kiderül, hogy kövér, ronda.


Főleg ha a profiljából valamiért azt gondoltam volna, hogy jól néz ki. Ő sugallta vagy csak én hittem.


Budapesten rengeteg jó testű, jóképű fiatal férfi van, de máshol azért nem így van.



2021. szept. 20. 09:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Vannak a Romeon nem kamusok is?!!?
2021. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Budapesten rengeteg jó testű, jóképű fiatal férfi van, de máshol azért nem így van."

Ja, csak aki jóképű és jótestű az válogat is. Hisz ki utasítaná őket vissza?

Egyébként meg rengetegen nincsenek is fent rómeón.

Már ha csak abból a városból indulok ki, ahol élek.

Rengeteg meleget ismerek és nincsenek fent.

Próbálj személyesen ismerkedni.

2021. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%

Akkor most mi is konkrétan a bajod? Hogy vannak túlsúlyos emberek is, és nem merészelik magukat letörölni az oldalról miattad, nehogy te hamis tévképzetekbe álmodd magad, vagy az a bajod, hogy hiányosak az alapadatok, ne agy isten hamisak?

Előbbi egyéni szocproblematika neked, és kirekesztés egy fenotípus felé, utóbbi egy elítélendő cselekedet.

2021. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Nem sok értelmes válasz született .



Aki azt javasolta hogy menjek el egy fürdőbe és nézzem meg hogy az átlag férfi hogy néz ki.

Először is olyan helyre középkorúak és idősek is járnak sokan. Fiatalok között azért több a szép férfi.


Másodszor pedig érd be te olyannal, én egy "kicsit" többet várok el annál.

2021. szept. 21. 10:18
 15/24 A kérdező kommentje:
13-as komplett idióta.
2021. szept. 21. 10:18
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk a kérdező sem százas, az már biztos!
2021. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

6/16 vagyok

Az a gond hogy sokan az ideáljukat keresik és mikor képet küld akkor jössz rá hogy nem a kedvenc modelled,színészed stb. néz vissza rád. Mióta volt a való életben, kirándulás,munkahely kalandom olyannal akivel tarskeresőn sose jöttem volna össze azóta nézem az embert is a kép, a külső mögött. Mert ugye amikor a személye elbűvöl akkor nem az a 10 kg plusz,az az átlagos netán férfias arc fog közbe szólni! Persze aki nem jön be az nem jön be de nekik is ismerkedni kell! Ne rondázzunk már! Ott van a masszőröm pl. Nem az esetem de amikor hozzám ér és a fétisemnek hódolhatok nála....az valami isteni!

2021. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző 6/17 bocs
2021. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
13 vagyok, köszi a véleménnyílvánítást, igaz nem válaszoltál konkrétan, hogy mi is pontosan a bajod...
2021. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

16os

Súlyban tényleg nem.

De legalább agyban igen.


Nálad ez max fordítva igaz. Vagy egyik értelemben sem.

2021. szept. 21. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!