Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mennyire volt kiábrándí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire volt kiábrándító vagy kielégítő az első passzív élményetek?

Figyelt kérdés
Engem miután elélvezek elfog az undor, de előtte meg nagyon kívánom a passzív részét. Ez miért lehet?

2019. jan. 3. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
az elsö is jo volt,és azota is jo,imadom:) jo nagyot lehet élvezni,ki mosom magam es mehet a menet:) ajh sok hetero nem tudja hogy mi a jo..hogy lehet nagyot élvezni,meg olyan sötétek,hogy nem mossák ki magukat es ugy sexelnek,fuj..
2019. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
teso a passziv elmenynek volt elmeny hogy csinaltam olyan bitang helyes vagyok es dzsukelul nezek ki :'D
2019. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nem volt rossz, de utána furcsa érzés volt, hogy ott egy srác, aki elmondhatja magáról, hogy megdugott.
2019. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Semennyire nem volt kiábrándító. Néhány napja volt részem benne (életemben először), és bár tartottam tőle, nagyon jó élmény volt. Utána meg nem undort éreztem, hanem azt, hogy ott van velem a párom, akit nagyon szeretek és akivel kölcsönösen örömet okoztunk egymásnak. 27/F
2019. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Időpont tegnap 20:47

Intellektuálisan pedig felülmúl téged egy Etruszk váza is.

2019. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!