Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én látom úgy hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy hogy a 20-30 éveseknek bejön a sportos,ápolt 40-50 es korosztály,de zömmel csak alkalmira? 45F

Figyelt kérdés
Több esetben is alakult már komoly barátság fiatalabb fiúval, nem fogott ki rajtunk a távolság, a ritka együttlét se. Valamiért a mai napig bele botlok egy egy alkalmiba fiatallal holott részemről kész lennék tovább is lépni!

2021. szept. 29. 14:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%
10 úgy beszél mint egy hülye gyerek, ráférne még egy fater aki alaposan kipicsázza.
2021. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert te aztán sokkal értelmesebb vagy 21-es ugye?

Elmondta a véleményét, hogy nem jönnek be az idősek neki. Nem kell egyetérteni vele, de emiatt nem is kell lehülyézni a másikat. Bár gondolom, ha ennyire felháborított, akkor picit magadra vehetted. Ráadásul amit a végére odaböfögtél az eléggé ízléstelen.

2021. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21%
Nálad meg nála biztosan pöcörő! A 4.x az mióta idős f@szfej, max nála idősebb, jól látod magamra vettem, meg a te elb@szott válaszodat is. Ízléstelen válaszra csupán egy nevelő jellegű választ adtam. A szókincseden nem ártana csiszolnod némileg mindig ez a böfögős duma mindenre.. Kicsit olvasgass, művelődj a hétvégén te sekélyes alak. Mellesleg téged sem ártana kiseggelni, dobj egy privit összehozzuk, bár gondolom csak így van nagy pofád... XD
2021. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%
Micsoda cicaharc.
2021. szept. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Látom elég megosztó a kérdésem! Igen nekem is volt aki aki "apám már van kösz" választ adta igaz ez neten volt, de mint írtam alkalmira volt egypár, sőt kétszer komoly is huszonévessel akiket élőben ismertem meg.
2021. szept. 30. 06:41
 26/32 anonim ***** válasza:
89%

Amíg van esélyed addig okes.

50 felett már sajna ez lesz :💀☠️💔🖤👎👎

2021. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
manapság itt sem kap az ember privát se, hiába írsz szépet s jót
2021. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%
Inkább vagyok egy vidám kedélyű, szingli ötvenes,mint összeálljak egy búvalbélelt, savanyú , önbizalomhiányos fiatallal.
2021. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%
utolsó: helyes, elég,ha magadnak gyerekeskedsz ilyen tata fejjel
2021. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29 Tata? Képzeld el hogy a korodbeliek rengeteg "tata"-t keresnek alkalmira. Tegnap történt hogy egy 26 éves rám írt (edzés utáni boxeros bedurrant izmos )profilomra és orálisan kenyeztetett volna. Mivel komolyat keresek nemet mondtam. Hozzá teszem a fiú jól néz ki,nem rongyrázós,jóképű jó kiállású! Ma újra rám írt,viberen,mert ugye megadtam a számom hátha meggondolom magam😋 Sok ilyennel volt dolgom! Még szex is,de csak az semmi több.
2021. szept. 30. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!