Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy pasi gayromeon, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi gayromeon, aki nagyon bejön mind külsőre, mind belsőre, viszont én párkapcsolatot keresek, ő pedig inkább csak szex-et, ma estére áthívott magához, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19/passzív


A pasi 30 és aktív.


2021. szept. 26. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy TE mit akarsz. Ő nem fogja megváltoztatni a hozzáállását, akármilyen odaadó szerető vagy. Csak arra kellesz. Nem árul zsákbamacskát.
2021. szept. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd a fenébe. Ne hagyd, hogy kihasználjanak. Meg egy épeszű ember nem fog kikezdeni egy 19 éves gyerekkel. (30 évesen) Ha kalandozni akarsz, akkor oké. Ha viszont nem, akkor sose keress ekkora korkülönbséggel embert, mert sosem fog összejönni párkapcsolatként. Az ilyenek a naiv,tapasztalatlan embereket keresik szándékosan, hogy ki lehessen őket használni. Úgyhogy, ha nem akarsz pofára esni, vagy esetleges sérüléseket szerezni, akkor hagyd a picsbe.
2021. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem ugyan azt kerestek lépj tovább ne foglalkozz vele.

Ha neked mégis belefér egy kósza kaland hajrá.

2021. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az "inkább csak"-ból az jön le nekem, hogy nem zárkózik el teljesen. Ha bejön, és el tudnád fogadni, hogy mégsem lesz kapcsolat, akkor menj bele, hátha sikerül.

Ez nem kihasználás, hisz nyílt lapokkal játszik.

2021. szept. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát 19 évesen egy 30 évessel kikezdeni elég meredek...
2021. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

11 év korkülönbség az egyáltalán nem vészes. Amikor te 34 leszel, ő 45; ez kábé ugyanaz a korosztály.


Én azt mondom, egy próbát megér, a lényeg, hogy ne várj semmit, és ne éld bele magad semmibe. Tiszteld az illetőt, amiért nyílt lapokkal játszik.

2021. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 steven95 ***** válasza:
81%

Ha INKÁBB párkapcsolatot keresel azt nem úgy kell hogy átmegyek és első adandó alkalommal szexelünk(igy lesz ez, nem kérdés, ha taliztok) s majd alakul valahogy. Mindegy hogy az 20 éves 30 vagy 40. 19 vagy még, van mit tapasztalnod.


Persze, lehet ezzel az esettel szerzel több tapasztalatot.

2021. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

#7


Nem értek egyet. Mindent ki kell próbálni. Honnan a fenéből tudná, hogy miből lesz párkapcsolat, ha nem lép, nem kísérletezik, nem próbálkozik? Sőt továbbmegyek: honnan tudná, hogy egyáltalán párkapcsolatot _akar_, amíg nem szerzett tapasztalatokat arról, hogy milyen egy alkalmi összetalálkozás?


Sokan szerintem éppen azért nem találnak állandó párt, mert a Nagy Ő-re várakoznak, aki persze sohasem jön el. Próbálkozni kell.

2021. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 steven95 ***** válasza:
84%

#8 Az utolsó mondatom is elolvastad? Egyébként annyiban igazad van, az is kérdés, hogy a kérdező mit ért kapcsolat alatt, mert ha a magányosság megszüntetése és a szexuális igények kielégítése, előtte utána fél-fél óra minőségi idővel, hogy ne csak szex legyen az még édes kevés. De megfelelhet egy 19 évesnek. Majd utána továbbgondolja mi kéne még.


Ha Te úgy próbálkozol, hogy nem beültök valahova randira, hanem átmész hozzá dugni akkor hajrá. Mindenkinek megvan a magához való Nagy Ő-je. Csak ez nem az enyém.

2021. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 steven95 ***** válasza:
100%
Lemaradt: Hozzá kell tenni, hogy 25 vagyok. Átmentem én is ilyeneken. Meg még van mit megtapasztalnom. Félreértés ne essék, nem bűn próbálkozni. :)
2021. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!