Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélyem 34 évesen fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 34 évesen fiatal sráccal komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy fiatal sráccal komoly párkapcsolatot van még esélyem szerintetek ?


Vékony vagyok szőrtelen srácos kinézet :/

Vagy tényleg ennyire mindenkinek az izomagyú férfias pasis pasik jönnek be ? :(


Én efektív egy oda adó fiala gondolkodású srác vagyok.. aki szereti a modern mostani dolgokat.. és nem vagyok egy igénytelen szakállas csöves sem!


2021. szept. 29. 23:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vékony vagy?
2021. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
183-4 magas 68 kg :)
2021. szept. 29. 23:32
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Értem
2021. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Igazából én csak egy valakit keresnék aki szintén vékony nálam alacsonyabb lehet 160 magas is :D


Egy olyan fiatal sráccal szeretnék megismerkedni, aki tényleg szeretne egy komoly kapcsolatot egy normális kedvesnek mondott sráccal.


Egy jó ideje egyedül vagyok azaz nincs senkim... és este olyan jó lenne átölelni egy olyan valakit aki tényleg szeret.


Ez nem olyan nagy kérés szerintem 🥺🥺🥺

2021. szept. 29. 23:38
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Szakállas csoves..na szép.

Mindenkinek más jön be.

Hát ha mindenképpen fiatlt akarsz. Vagy veled egykorút

2021. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Fiatalt 23 évesig max ... a felett nem érdekelnek a pasik.. mondom hogy nekem is fiatal kinezetem van nincs borosta meg ilyenek ... 😀


Megérdemelnék szerintem egy normális srácot magam mellé... és mindenki aki normális.. legyen az heteró bi meleg stb... mindenkit megilletne a boldogság én ezt így gondolom.

2021. szept. 29. 23:46
 7/40 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van :) Én is hasonlót keresek, csak én 32 vagyok de vékony fiatalos... talán még van esélyünk :)
2021. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok egyébként! :)

Nem merek menni alter meg szauna sem ... isszonyatosan félek.. persze valamit kénytelen lennék tenni...


Nincs barátom sem pedig sztem nem nezek ki rosszul a viselkedésem ami nem olyan jó inkább...


Félek a magánytól nagyon nagyon szeretnék egy srácot ! 🥺🥺🥺🥺

2021. szept. 29. 23:53
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
mi a gond a viselkedéseddel ami nem olyan jó? 🙂
2021. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
79%
Számonkéred máson, hogy vannak preferenciái, miközben neked is vannak. Nem semmi. Mi történik akkor, ha ez a srác átlépi a 23 éves kort és 24 lesz? Szakítotok? xD
2021. szept. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!