Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélyem 34 évesen fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem 34 évesen fiatal sráccal komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy fiatal sráccal komoly párkapcsolatot van még esélyem szerintetek ?


Vékony vagyok szőrtelen srácos kinézet :/

Vagy tényleg ennyire mindenkinek az izomagyú férfias pasis pasik jönnek be ? :(


Én efektív egy oda adó fiala gondolkodású srác vagyok.. aki szereti a modern mostani dolgokat.. és nem vagyok egy igénytelen szakállas csöves sem!


2021. szept. 29. 23:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
8%
Le kéne nyugodni egy kicsit neked szerintem
2021. szept. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Nem nem szakítok...

Szimpatikus fiatal srácot keresek ennyi.. :)

Volt olyan 20 éves de 17 is akit vissza utasítottam...


Mert a kinézete nem felet meg.

Ezért kezdtem el ismerkedni, meg tanácsot kérni sajnálom! :(

2021. szept. 30. 00:17
 13/40 anonim ***** válasza:
61%

"nem felelt meg"

🤪

Hát aki melletted megmarad az egy igazi hős lesz..

2021. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%
Csak pár évig kell kibírnia, mert utána a nagy love story megszakad, mert 24 éves lesz. xD
2021. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%
de figyu már ha olyat keresel aki szimpatikus akkor azt a külsejére vagy a személyére érted, mert ebből így az egész úgy jön le hogy csak a külseje érdekel téged ami te általad nem jön be ezért vissza utasítottad őket.. hiába voltak a fiúk figyelmesek kedvesek veled(?)
2021. szept. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rinyálást, közben meg nézzen ki úgy a másik, mint a modellek! Csoda lenne, ha bárki is szóba állna veled.
2021. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell senki egy nirmális srácot keresek ennyi ez nem nagy kérés szerintem :/ :(
2021. szept. 30. 11:44
 18/40 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok anyagias ... van munkám pénzem stb... nem ilyen érdek városi kurvákat akarok ey normális fiatal szimpatikus srácot! Ennyi :/ 🥺🥺🥺🥺🥺
2021. szept. 30. 11:45
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy kérés szerintem..... 😁

Fejezd már be ezt a nyavajgást! Még olvasni is borzalmas. Azt várod, hogy majd valami kedvedre való álom srác ír itt neked ezek után?!!! Emeld fel a sggedet és keress magadnak. Ha találsz persze ...

2021. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Alter amúgy békés hely, senki nem bánt senkit az utcán sem ha látják hogy odamész vagy jössz ki, ott lakom töle nem messze és látom
2021. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!