Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Folytatnátok a randizást egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok a randizást egy olyan pasival, aki elmondta az első randin, hogy eddig csak alkalmizott, és volt már 80-90 partnere?

Figyelt kérdés

Fura, de a gyógytorna alatt összemelegedtem egy ápolóval, ismerkedtünk, voltunk randizni, és elmondta, hogy most kapcsolatot keres, de előzőleg nem akarta magát lekötni senki mellett, és csak alkalmi partnerei voltak, kb 80-90.


Viszont azt mondja folyamatosan védekezett, folyamatosan tesztelve volt, és most is bármikor tudna teszt eredményt mutatni.


27/passzív ő 39/aktív


2021. okt. 13. 17:55
 1/4 everlight ***** válasza:
88%
Hát lehet csak nagyzolni akart.De ha közel negyven éves tehát legalább 20 éve nem szűz akkor nem olyan sok az a 80-90. Én 22 vagyok,bi eddig 30 lánnyal és 22 fiúval feküdtem le
2021. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
En egeszen biztosan nem,de azt te erzed,neked mi fer bele,bar ha ez a kerdes felmerult,ugy sejtem,hogy neked is gazos a helyzet.
2021. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán érdekelne folytatnám max kicsit próbára tenném mennyire akar valójában kapcsolatot. Ha ezeket elmondta magáról akkor veled képzelheti el. Nem hiszem, hogy ezzel a dumával kezd ismerkedni aztán ki tudja..? Vigyázz vele!
2021. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:
100%

"bármikor tudna teszt eredményt mutatni"


Akkor talán mutasson...

2021. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!