Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első találkozásnál nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első találkozásnál nem érzitek azt a pluszt akkor folytatnátok vele?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőről találkoztam egy lánnyal, akivel jól éreztem magam, jókat beszélgettünk, de nem kívántam meg, nem volt bennem az az érzés, hogy de jó lenne megölelni, megcsókolni. Viszont jól éreztem magam vele és nem tudom eldönteni, hogy folytassam vagy hagyjam inkább.
2018. szept. 18. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eddig egyik páromnál se éreztem semmiféle pluszt a megismerkedésünkkor, és utána még jó ideig. Mégis kapcsolatok lettek belőle.

Nem is értem, egy találkozás után még jó, hogy nem akarsz egy idegent csókolgatni... szerintem inkább az lenne fura. :D

2018. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt se érezted, hogy aranyos vagy cuki? Hogy folyton vigyorogsz a közelében? Hogy magadat tudod adni mellette, hogy totál felszabadult vagy? Nem feltétlenül csak szexuálisan lehet az első randin megkívánni valakit, hanem a lénye iránti vonzódás is viheti tovább az ismerkedést.
2018. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Max szexre maradnák vele. Én első 20 percben tudom, kell a másik, vagy nem.
2018. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de van mikor első látásra nagyon megtetszik valaki és, ha belsőre is rendben van akkor mindenképp szeretnék vele összejönni. Azért is kérdezem, mert több találkozásom így sült el, tetszett képeken, de élőben nem. Javasolták nekem, hogy ilyenkor adjak több esélyt. Mondjuk vele jól éreztem magam, de nincs meg bennem az a vágy, hogy találkozzak vele megint, de mégis elgondolkozok azon, hogy megér e még egy próbát.
2018. szept. 18. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy az emberek azonnal a maximumot várják el.

Magas az ingerküszöb és elvárják az instant, azonnali inger-cunamit.

Különben csak legyintenek.

Ha első randin jól érezném magam valakivel, egyáltalán nem zárkóznék el további találkozásoktól.

Ha csak barátság lesz belőle végül, vagy még annyi sem, akkor is mi történik? Eltöltöttetek egy csomó kellemees órát, és ennyi.

Ha meg mégis kifejlődik valami, egyszer megjön a szikra is, akkor még jobb.

2018. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát próbálkoztam barátkozni egy pár lánnyal akik nem jöttek be, de ők inkább abbahagyták velem. Nagyon szívesen ismerkednék barátilag is csak úgy látom kevesen vevők erre.
2018. szept. 18. 16:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel férfi vagy, így nem szabad. Azért kell nálatok férfiaknál az a plusz, mert a nők nehezebb diók..
2018. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az a “plusz” alatt azt értjük, hogy nagyon tetszik, mind külsőre, mind belsőre(már amennyit elsőn randin megtudok róla) és alig várom a következő találkozót, akkor igen, kell ez az érzés. Ha nem hoz lázba, akkor értelme sem lenne folytatni.
2018. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem. Azok a kapcsolataim voltak jók ahol az első pillanatban éreztem a "szikrát". Pl az exemnek a szaga se jött be mégis "megerőszakoltam" magam hogy folytassuk. Hiba volt! A mostani párommal csókkal indítottunk (4 nap előtte nonstop skype + tel), már távolról éreztük a szikrát. Életem Szerelme, az Igazi!
2018. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban adok meg 2-3 randi eselyt, mert az elso par alkalommal lehet, hogy ideges volt, meg vannak akik nem tudjak olyan gyorsan elengedni magukat, de azt azert hozza kell tennem, a csok nagyon sokat elmond.

Ha az nem volt jo, akkor igazabol nincs ertelme folytatni, mert romantikus kapcsolat nem lesz belole szamomra.

2018. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!