Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt Mo.-on miért van ennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt Mo.-on miért van ennyi gusztustalan megjelenésű és/vagy túlsúlyos passzív meleg?

Figyelt kérdés
Az alapján írom ezt, amit a partnerkeresőkön láttam.
2021. okt. 13. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Hmmm.....van ilyen is olyan is.Szerintem alapból sok a túlsúlyos.Nem csak a melegek között .Kevés mozgás ....sok egészségtelen kaja.
2021. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Hát most nem ez alapján kell ítélni hogy valaki "túlsúlyos"...Na de vannak kivételek: én is találkoztam egy-kettővel amivel nem is lett volna gond,de annyira válógatósak,beképzeltek,és nárcisztikusak voltak hogy az már fájt. Az egyik ilyen "túlsúlyos meleg" még zaklatott is rasszista üzenetekkel (nem vagyok teljesen Magyar) mert nemet mondtam neki az alkalmi szexre.

H.tbull nevű oldal meg egyenesen hányingert keltő.

2021. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem ez alapján kell ítélni - jó fej vagy... Nekem csak a fitt, sportos/vékony testalkat vonzó.
2021. okt. 13. 20:59
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Akkor keresni kell....nagyon nehéz tudom...de sajna ez van
2021. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

#2

Vannak olyan testű passzívak, hogy olyam jó testű nőd se lesz, ezzel meg neked kell beérned.


Ja és eZvAn!

2021. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Mert aktívakból talán jobb a felhozatal? :D Egyébként meg azért mert egy búval baszott nép vagyunk, ami piálásba és zabálásba tanulta fojtani a bánatát. Már a nagyszüleinknél is a főzés és a bőséges evés volt a szeretet és gondoskodás kimutatásának egyik jele. Meg aztán pár emberben még dolgoznak az olyan hülye önigazolások, mint "a férfi 100 kg felett kezdődik", ja, meg a cukorbetegség is.
2021. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Hozzátenném azt is érdemes számításba venni, mit értenek a melegek túlsúlyos alatt, mert amennyire én látom sokaknál, ha nincs kockás hasad, vagy össze lehet csípni egy gramm zsírt a derekadon akkor már "dagi" vagy.
2021. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

#8 igen az ilyeneket hívom nárcisztikus személyeknek.

Nos én elég sportos szálkás testalkatú vagyok,de nincs teljesen kockás hasam. A volt barátom aki mellesleg átlagos kissé ducibb testalkatú ő meg a kockás hasú adoniszt kereste akik a fitness modell lapokban szerepelnek,és folyton őket nézegette a neten meg szivezte. Na az ilyen gusztustalan.

2021. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Igen, szerintem aktívakból jobb a felhozatal ;)

Egyébként engem is a sportosabb testalkat vonz csak, de a kockás has sosem szerepelt az elvárásaim között.

2021. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Legtobbunket a sportos testalkat vonz,lehet ennek valami biologiai/pszichologiai oka van :D Nekem is az ilyen sracok jonnek be,csak sokan elfelejtik,hogy valamit nyujtani is kell ezert az "elvarasert" cserebe ;)
2021. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!