Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az átlagosan vékony vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagosan vékony vagy sportos normális arcú 21-26 éves férfiak is miért ennyire elérhetetlenek? És ennyire kapósak?

Figyelt kérdés

Nem kondis, nem kisportolt, csak semmi zsír rajta és biztos valamit azért sportolhat mert nem vékony.

Átlagos normális ennyi idős ember teste.

Hozzá jóképű, de azért nem az a hű, de jóképű arc.


Miért van, hogy ők sem válaszolnak társkeresőn, őket is nagyon nehéz elérni egy átlag férfinek?

Én 28 vagyok, tehát nem az, hogy idős.


A nagyon jóképű, kigyúrt vagy sportos pasikra oké, nincs esélye az átlagosan kinézőnek, ezt el kell fogadni.

De rájuk sem?



Illetve ők tényleg ennyire kapósak?

Úgy hallom, látom, hogy igen?

Pedig nem is extra.

Én pedig átlagosként hát nem nagyon.



2021. okt. 18. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,szerintem annyira nem vagyok kapós 😄 de nem mindegy,hogy mire keresel pasit
2021. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Jobban néznek ki nálad, ezek szerint.
2021. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 éve kipróbálnám. Leírtaknak megfelelek. De mégsem jön össze.
2021. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Tipp: Ha a tükörbe nézve őszintén látod, hogy le tudsz tagadni pár évet (és mások is szokták mondani), akkor nem kell kiírni az igazi korod. Nekem kifejezetten kisfiús arcom, kölyökképem van és általában 23-24 évesnek tippelnek. Jövő hónapban leszek 28, romeon pedig 25 éves korral vagyok fent már több, mint 2 éve.


Nyilván ez nem működik mindenkinek, pl van olyan velem egykorú haverom, aki bőven 30 felettinek néz ki már, de egy próbát megér. Én rendszeresen szexelek 19-20 éves srácokkal is, akiknél a max. korhatár 25-re van beállítva. Személyit még sosem kértek :D

2021. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Nos, megsúgom neked, hogy amit te elérhetetlennek találsz az számomra a kizárt kategória, akik direkt taszítanak. Abszolút nem jön be a kigyúrt felsőtest. Sokkal inkább vonzanak a vékonyabb, de szőrös srácok. Egyedüli elvárásom, hogy a lába ne legyen vékony! :)
2021. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bíznak a tarskeresőkben.
2022. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!