Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy hosszú lesz, akinek nincs türelme vagy megszólna az akkor ne olvassa el

A helyzet az, hogy van egy fiú

Tudni kell róla, hogy elég rosszfiú nagyon sok lányra ráhajt és kb csak arra kellenek neki mindig cserélgeti őket, látszólag nem egy problémamentes kapcsolat híve, eddig kb 2 barátnője volt úgy komolyabban akik iránt érezhetett valamit, de ott sem ment sokáig a dolog. Azt mondják róla megcsalós típus meg még sokmindent hallani róla, de alapjáraton ennyiből nem lehet tudni mindent csak ha megismeri az ember nyilván. Ő hozzá van szokva hogy kb minden lányt megkaphat és úgy gondolja neki nem tudnak nemet mondani. Hát ez nagyjából így is van amúgy mert tényleg szinte mindenkit meg is kap, ért hozzá. Amúgy párszor voltam már a társaságába és hallottam beszélgetni, amúgy ő egy normális fiú azok alapján. Az egy dolog hogy viszonyul ezekhez a lányokhoz, de beszélgetsz vele 5 percet rájössz hogy emberileg nagyon normális tényleg. Még úgy rendesen én nem beszélgettem vele. De most a napokban rámírt, már a kezdeményezése is szimpi volt, valahogy nagyon megtaláltuk a közös hangot. Én nem könnyen kapható válaszokat adtam neki, inkább kicsit ilyen csipkelődős offolgatós, szívom a vérét stílusban írtam neki, de mégis úgy hogy ne vehesse ezt véresen komolyan és ő tényleg nem is sértődött meg, úgy vettem le látja benne azt a kihívást. Utána belelendültünk és rendesen beszélgettem vele, nagyon szimpi amúgy tetszik a stílusa nagyon, tud csajozni de közben teljesen udvarias, tud vezetni egy beszélgetést rátér szépen sorban dolgokra és mindeközben normális. Nem tudom alapjában milyen vagy kivel beszél így meg kivel nem, de velem így beszélgetett és nekem tetszett. Nagyon úgy veszem észre hogy az én stílusom is betalált neki mert keresget azóta, hiába nem írtam vissza. És ezt más lánnyal nemigen csinálja ott csak tapasztalatra megy hogy lásson egy neki kedvező reakciót és kb annyi, az kell neki hogy meglegyenek érte szédülve. De látta hogy nálam ez más, ez nincs meg, izgalmasabb vagyok és ez bejövősebb volt, ezek alapján úgy látom hogy keresné ő az elérhetetlenebb csajokat és nálam ez ilyen. Hozzá van szokva hogy neki mindenki ugrik, mindenkinél bevágódik, tapadnak rá egyből adják magukat én meg nem és szerintem ez tetszhet neki.

Egyébként én nem arra mennék hogy legyen valami mert attól hogy velem ilyen, mégiscsak rosszakat hallottam róla a lányokkal kapcsolatban és nem akarnék én is úgy járni (amúgyse lennék sose egy a sok közül, semmilyen helyzetben), meg én amúgysem úgy állok hozzá hogy akarnék tőle bármit is.

Külsőre nem rossz de nem pont az én esetem, vannak dolgai amik nekem nagyon taszítóak már amiket hallani róla, amúgy sem hiszem hogy tudnék rá úgy nézni, meg sosem érdekelt különösen. Azt tudtam hogy amúgy normális ő, most meg hogy beszéltem vele láthattam egy kicsit a személyéből és tényleg normális meg a stílusa nagyon tetszik valahogy tényleg nagyon összepasszoltunk. A mi beszélgetésünk nagyon működött, eddig sose találtam még meg senkiével ennyire a stílusom, szóval nagyon tudtunk azonosulni. Én nagyon szívesen beszélgetnék vele annyi biztos, meg mondjuk barátilag tartani a kapcsolatot vagy összefutni ha úgy van. Ő amúgy nem így áll hozzá mert azt levágtam hogy hajtana rám de nem láttam benne olyat hogy alkalmi jellegű szándéka lenne, inkább ilyen ismerkedős. Én ezt finoman meg csipkelődősen elpasszolom mindig és ezt nagyon jól kezeli, tetszik.

Amúgy tartalmas is volt a beszélgetésünk, tudtam meg róla fontos dolgokat is. Valahogy felhoztam neki hogy nemigen ilyen tartós kapcsolati igényekről ismert, és akkor őszintén jogosan elmondta hogy ez emberfüggő, ha valaki érdekes és úgy állnak hozzá ahogy tényleg kell, akkor ő is másképp tud hozzáállni a dolgokhoz. Nem ő a rossz ember amúgy, de aki nem érdekes azzal nem lehet együtt sokáig. Full igaza volt amúgy.. Egyetértettem ezzel. Most tényleg igaz, sok lányt tudok akikkel úgymond jóba volt vagy megkapott és hát tényleg nem volt bennük semmi érdekes, nem láthatott bennük kihívást, egyből adták magukat meg látta róluk hogy olyanok, velük meg lehet tenni olyan dolgokat sőt még igénylik is szóval. Magyarul nem igazán talál érdekes nőket és így nem is lehet hozzájuk máshogy állni, értitek. Én úgy voltam vele jólvan beszélgettünk egy kicsit miért ne, és utána már nem írtam de hát nem hagyott annyiba és keresett. Így mondom beszélgetek vele és ha úgy van megismerem jobban, de nem célom az hogy összejöjjek vele vagy ilyesmi. Látszik amúgy róla mikor így írunk, hogy szokatlan neki ez az offolgatás meg ellentmondás elérhetetlenség a részemről, de tetszik neki. Meg hát én magam is ezt már tisztáztuk vele.

Azért is van bennem még ilyen távolságtartás még, mert egy mondhatni barátnőm már kavart vele. Felszedte ez a fiú de úgy nagyon értelme nem volt mert nem gondolta vele komolyan a fiú, csak kedvére irányította játszott vele megkapta, mai napig is ha úgy van kedve egyet szól és megy is a lány, szóval megtehet vele bármit. Most ezzel nem azt mondom hogy ezt én semmibe nézném és nem érdekelnek a barátnőm érzései, de tudom milyen ez köztük csak ő nem veszi észre, és már azt is tudom hogy a fiú hozzám meg hogy viszonyul már most. Most arról én nem tehetek semmit hogy őt nem nézi komolyan engem meg igen. Nyilván tőlem függ hogy mi lesz, de szerintem abban nincs semmi ha nem vagyok vele bunkó és beszélgetek vele.

Ti amúgy mit tennétek ilyen helyzetben, beszélgetnétek a sráccal, megismerkednétek vele jobban akár csak barátilag is mondjuk?

Mondjátok el a véleményeteket meghallgatom

19/l



2021. szept. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Csak azért akarsz vele lenni, mert népszerű ha ennyit írtál volna az összes amit leírtál róla, de tényleg az összes csak rizsa rizsa hátán :d ennyit kellett volna írni.


Amúgy rohadtul nem érdekelne ez az egész, ha találnák egy lányt (mivel férfi vagyok) csak egy szex aztán lesz ami lesz... Őszintén te is erre vágysz szerintem.

2021. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1es, nagyon tévedsz😆 Ne magadból indulj ki..

Nem bizonygatom milyen vagyok elég ha én tudom, de ennél korrektebb gondolatokat ha lehet mert ez elég gyerekes volt

2021. szept. 15. 19:31
 3/7 anonim válasza:
100%
Hát nálam, mivel tudnám, hogy a barátnőmnek így bejön, meg, hogy a barátnőm exe, így nem akarnék vele járni, ha csak nem vagyok belé szerelmes, mert tönkre teheti ez a barátságodat, még akkor is, ha csak barátkozol a fiúval, mert ezt a barátnőd rossz néven veheti, persze előfordulhat az is, hogy nem zavarja, de szerintem nagyobb esély van rá, hogy zavarni fogja, meg ez ember függő is. Lehet beszélned kéne erről a barátnőddel, de ne azt, hogy beszélgetsz a sráccal, ha nem próbáld megtudni, hogy a barátnőd éreze, még iránta valamit. És, ha azt mondja, hogy nem érez iránta már semmit akkor hozd fel esetleg neki, hogy beszélgetsz a sráccal, de van ra esély, hogy rossz néven veszi. Hát, ha nem akarsz a sráctól semmit, akkor jobb, ha elmondod neki, és, hogy csak barátok. Igazából, nagy rá az esély, hogy ebbe valaki megsérül. Tudom, hogy ezt sokat mondják, de a szívedre hallgas mindenképp, ez az igaz. Mert, ha nem a szívedre hallgatsz utána nagyobb esélyel bánod meg. Menj a szíved után. Csak kíváncsiságból, nem is kapcsolódik ide hány éves a srác?
2021. szept. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3as köszönöm a válaszod

Nagyon belefoglaltad egyébként a barátnőm, eléggé elvitted a hangsúlyt

Úgy fogalmaztam vele kapcsolatban, hogy mondhatni barátnőm

Annyira puszipajtások nem vagyunk sőt mostanába kb nem is nagyon beszélünk már egy jó éve csak ha véletlen pont összefutunk

A fiú 21 éves, az a lány fiatalabb nálunk

Én mindenképpen azt akarom elkerülni hogy úgy vegyen mint a többi lányt és azt lássa bennem mert nem vagyok olyan, szóval nekem amúgy tetszik hogy bennem komolyat lát de én tényleg nemigen akarnék bármit is tőle, csakazért mert ő igen és ilyen velem

De beszélgetni nagyon jó vele és tetszik úgy minden, hogyha jobban megismernénk egymást akár csak barátilag is, lehet hogy ez bennem is megváltozna és kialakulna valami ki tudja, de most nem úgy állok hozzá

Továbbra is várom a válaszokat

2021. szept. 15. 20:00
 5/7 anonim válasza:
Ja, igen lehet, hogy tényleg elvittem ezzel a barátnőd dologgal a témát, bocsi. Egyépként meg, ha nem vagytok annyira jóba a lánnyal, lehet gonosz lesz, de akkor neki semmi köze hozzá. Meg én mindig a rossz oldalát, láttom a dolgoknak, mindenben feltudom fedezni a rosszat.
2021. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pedig az jön le, hogy te igenis járni akarsz a sráccal, és tetszik neked. Tuti az összes lány úgy gondolta, hogy vele más, máshogy viselkedik, majd érte megváltozik. A srác meg tudja mit kell mondani, hogy megfektesse a lányokat. Még pár bájcsevely, és te is bedőlsz neki.

Meg fogod égetni magad.

2021. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6. válaszolóval, még akkor is, ha többnek más a véleménye.

Ne feledd el, kedves Kérdező, hogy minél többet kell harcolni egy fiúnak a lányért, annál édesebb a siker.

Meglehet, hogy Téged éppen nem arra a sorsra szánna, ezért járj vele, de ne vedd rossz néven, ha Te is egy leszel a sok közül. Ez nagyon benne van a pakliban.

Egészen másképp fogalmaztam volna meg a válaszom, ha érettebb fiatal lenne, aki már tényleg megállapodásra, feleségre, családra vágyik.

2021. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!