Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb pasik mennyire érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik mennyire érzitek úgy, hogy nehéz találni fiatal szexhavert?

Figyelt kérdés
Fiatalok ti mennyire féltek az öregségtől? Kort is írjatok.
2021. okt. 19. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Én 25 vagyok, de 18-35 között szoktam belőni a korhatárt gyakorlatban meg kb. csak huszonévesekkel ismerkedem. Egyetlen kivétel volt, egy 46 éves de fiatalabbnak nézett ki mint némelyik 36 éves, és emberileg is nagyon különleges. De mondjuk a korosztályának a 99,5% százaléka számomra nem vonzó, és nem igazán lennénk más tekintetben sem azonos hullámhosszon. Alapvetően a kortársakkal jövök ki a legjobban, és őket is tartom a legvonzóbbnak.

Az öregedéségtől tartok én is, szerintem ha lenne rá lehetőség mindenki szeretne élete végéig fiatal maradni. Hiúság szempontjából annyiból aggaszt hogy remélem nem fogok kopaszodni, és egészséges, meg relatíve fitt tudok maradni. Utóbbi kettő rajtam is múlik. Ismerkedés terén nem tudom kell-e aggódni emiatt. Mármint, most 25 évesen is úgy érzem hogy a 18-19 évesekkel legtöbbjével nem, annál fiatalabbakkal meg egyáltalán nem tudnék randizni mert nem érzem hogy olyan sok dolgunk van egymással, pedig 6-7 éve még az volt a természetes közegem. El tudom képzelni hogy 40 évesen, meg 25 évesekkel lesz majd fura randizni. Persze valószínűleg átlagban a 20-as fiatal objektíve vonzóbb lesz mint a 40-es korosztályom, de nem gondolom hogy csak azt a korosztályt kéne megcélozni abban a korban.

2021. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Már harminckevés évesen sem túl egyszerű, pedig szívesen felavatnék orálisan nálam legfeljebb 10 évvel fiatalabbakat, persze csak ha egy alapvető bizalom, szimpátia kialakul, illetve rendben vannak a dolgok odalenn.
2021. okt. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyáltalán nem nehéz szexre találni fiatalabbat. Én 59 vagyok és nem győzöm a 25 alattiakat lemondani. Nálam a 30 ( esetleg 28) az alsó korhatár.
2021. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz. Ott kezdeném, hogy eleve nagyon kevés az olyan fiatal a partnerkeresőkön, aki tetszik nekem.
2021. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13 - valamit tudsz, amit az a korosztály nem talál meg másban.
2022. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak a szokásos oltári kamus, aki így álmodozik. :D
2022. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!