Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy nem tudok fiatal srácot találni rendszeres szexhaverságra?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja keresnék Pesten fiatal srácot rendszeres szexhavernak, de nem jön össze. Szerintetek a vírushelyzet miatt nem mer senki találkozni, vagy 36 évesen már túlkoros vagyok ehhez?

Egyértelműen leírtam több fórumban is, hogy én szeretnék kényeztetni szájjal, viszonzást nem feltétlenül várok, de nem sikerül senkivel összehozni. Mi lehet az oka?


2020. dec. 6. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Passzívnak már nem vagy fiatal

Inkább alkalmit, kalandot keress arra több az esély, rendszerestől megijednek

2020. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Túlkoros vagy. És én is az vagyok a 28 évemmel. Mindenki 17-21 éveset akar, de egy ilyennek ha leírod, hogy harminc fölött vagy, megijed. Ők a saját korosztályukból keresnek partnert.
2020. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Basszus lassan 40 évesen lehet, hogy nem húsz évvel fiatalabb srácok után kéne menni, hanem elgondolkozni rajta, hogy a saját korosztályod miért nem jöhet szóba.
2020. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
26 évesen öregnek neveztek többen is. Köztük egy 22 éves is.
2020. dec. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Talán, mert komoly kapcsolatot keresnek? 🤔
2020. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Pedig a pestiek akár naponta kapnak száz levelet is akár..... Vagy akkor az hazudott itt valamelyik nap?
2020. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én mikor 24 voltam, egy 19 éves visszautasított, hogy túl öreg vagyok. Akkor szembesültem ezzel először, hogy a fiatalság rövid ideig tartó állapot. Azóta 31 vagyok, igaz nem nézek ki annyinak, vékony sport vagyok, de ha megtudjak a korom sokan egyből öregeznek. Mi lesz így 40 évesen? :D fiatalokkal hiába próbalkozom, 25 alatt teljes elutasítas, pedig én is szívesen kielégítenék egy fiatal srácot, akár egyoldalúan is, mert ez izgat. 31/F
2020. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Én 19 éves srác vagyok, és én azért nem jönnék össze egy 25 év feletti pasival, mert a saját korosztályokban keresek párt magamnak ( 17-24 éves pasival simán össze jönnék). És kihangsúlyozom PÁRT, én nem vagyok a alkalmikra, vagy több alkalmira. Én kapcsolatot akarok, szerintem a legtöbb srác a koromban így gondolkodik, mivel megváltozott a világ mi is változunk és már (szerintem) sokkal kevesebb a fiatalok száma akik alkalmira vágynak, mivel h már a világ elfogadobb, vagy legalábbis a internet és a tobbi ország azzá teszi és ennek köszönhetően mi is szerelemre vágyunk, ahogy a heterok is. És ha én 30+ leszek akkor sem fog megváltozni a mérce 4-5 év különbségg nem számít. Nem is értem hogy várja valaki el h én 19 évesen egy 30+ pasival jöjjek össz, meg sem tudnak érteni egymást, mivel teljesen más generáció vagyunk. Teljesen más a világnézetünk.
2020. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, adtam a pluszokat mindenkinek.

Azt tökéletesen megértem, hogy aki párkapcsolatot keres, az a saját korosztályában keres. Ez logikus, bár én nem lennék annyira sarkos, mint a #8-as, hogy 10 év különbség már generációs gap, de persze tiszteletben tartom a véleményt, lehet neki van igaza.

Viszont azt nem értem, hogy aki nem tartós kapcsolatot keres, hanem alkalmit (és azért ilyen is szép számmal van), az miért nem ad egy esélyt az idősebbeknek. Én is max 30-nak nézek ki, kvázi sportos és azt hiszem elég jól el tudnék kényeztetni egy fiatal srácot. Persze nem nézek ki 20-nak, de attól még egy esélyt talán lehetne kapni.

2020. dec. 7. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld bele kébzelni magad a szituációjába egy 18-20 éves srácnak. Mondjuk te 18 lennél, le feküdnél egy 30+os al? Mondjuk az is sokat elárul h te csak a fiatalabb srácokkal akarsz lefeküdni, és már öregebb férfival nem ( mondjuk ezt nem mondtad, de a kérdésből ( legalábbis nekem) ez jött le), biztos neked is van egy bizonyos év feletti pasi akivel nem akarsz lefeküdni. Valahol azt olvastam h végeztek egy kutatást mi szerint a férfiak a legjobb és legvonzóbb életkoruk 18-25 éves korig tart, mondjuk nem néztem teljesen utána ennek a infonak, lehet h mem megbízható forrásból van, de minden esetre érdekes már az ha feltevés ként vesszük.
2020. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!