Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnám rávenni a egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni a egy ismerősöm, hogy dugjon velem?

Figyelt kérdés
A srácnak barátnője van, de már háromszor orálisan kielégített részegen (ő is én is azok voltunk), hogyan tudnék célozni rá (hogy ne legyen túl nyilvános mert nem ismertem be neki hogy biszexuális vagyok) hogy szeretnék vele anális szexet.

2021. okt. 27. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan lesz.ptátok egymást és azon parázol hogy melgnek fog tartani? 😂 Na ahogy a furulyázást csináltátok akkor megmondod neki, hogy te biz' dugásra is vágynál.
2021. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Korotok?
2021. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 és 16
2021. okt. 27. 01:42
 4/7 anonim válasza:
100%
Furulya, majd kérd meg hogy csukja be a szemét és csak észreveszi, hogy beszélsz közben...
2021. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gaben32 ***** válasza:
50%
En dugnek veled. 31eves uni
2021. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, részegen kicsit máshogy gondolkodik az ember. Kérdezz rá, hogy ez (szopás) mit jelentett számára. Ha többet, mint egy egyszerű félresiklás részegen, akkor van esélyed análra. Ha nem és csak kizárólag heteró, akkor ott állj meg.
2021. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha engem leszopnál valaki háromszor, következő alkalommal már rávezezném a dologra. Simán szopás közben megujjaznám, megnézném arra mit reagál. Lehet sima ügy lenne lefektetni.

Na meg ha minden piálásnál leszopjuk egymást, én alkoholista lennék. 😂

36f

2021. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!