Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha az ismerősötök full hetero,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerősötök full hetero, de teljes mértékben elfogadja a homoszexualitást gondoltatok, vagy csináltatok már olyat, hogy pl buliban miután sokat piált megprobáljátok rávenni egyes dolgokra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy meleg haverom és részemről teljesen elfogadom a melegeket, de nem tudnék olyan részeg lenni, hogy bármire rá tudjon venni... sőt, erősen megrendülne a bizalmam benne, ha megpróbálná. Én sem piszkálom, hogy miért nem a nőket szereti.
2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben hetero vagyok, és elfogadom mások homoszexualitását, nincs az a pia mennyiség, hogy rávehető legyek bármilyen buliban egy másik férfivel. Az illető is ott vágja el magát számomra, ha be mer próbálkozni, ha én tiszteletben tartom a nemi identitását, akkor elvárom hogy fordítva is megkapjam a tiszteletet.
2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa és nagyon rossz vége lett
2017. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

A legjobb barátom hetero. Nagyon jóképű, jó tulajdonságú, számomra igencsak bejövős pasi. És még így sem tennék ilyet, soha! Tisztelem és szeretem, nem kockáztatnám a barátságunkat, és nem élnék vissza semmilyen helyzettel. Ahogy előttem is írták nem is lenne olyan helyzet, hogy ő ilyesmibe belemenjen. Ennek tudatában pedig ugyancsak gerinctelen, mocsok dolog lenne tőlem, ha rámásznék.

2017. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én full hetero vagyok, és nem hiszem, hogy bármire rá tudna venni egy csávó. Egyszer saturészeg voltam, mikor lesmárolt egy meleg/bi haverom, de azonnal ellöktem magamtól.

Max ha már öntudatlanra és mozdulatlanra ittam magam, és nem tudnék már ellenállni :D

2017. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert cserébe, hogy ő tiszteletben tartja az én nemi irányultságomat, én is tiszteletben tartom az övét.
2017. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, de nekem eszembe se jut részeg hetero pasikra rámozdulni, pláne nem egy haveromra. Egyrészt gerinctelennek tartom, nem csak ebben a meleg-hetero felállásban hanem bármilyen helyzetben egy ember magatehetetlenségének kihasználását, másrészt nem látom értelmét hiszen hetero.
2017. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy meleg ismerősöm aki így megejtett egy kalandot hetero barátjával.... Elmentünk bulizni jól éreztük magunkat ugye 17-19 évesen a fiatal fiúk 95% szexelni szeretne a buli után poénból kitaláltuk veszünk be kamagrát és felszedünk mindanyian valakit és bulin kívül lefekszünk vele....


A lényeg: sajnos neki nem sikerült senkit felszedni nagyon felvolt pörögve mondta a meleg srácnak hogy annyira kanos vagyok hogy még egy kacsát is meglőnék erre ő röhögve mondta neki hogy az én seg...m szétlőheted majd fél perc csönd után elhagyták a discot.... A meleg srác mesélte nem volt se puszi se csók csak egyszerű behatolós szex....


A lényeg lehet van az a alkhol szint, kábítószer, akármire amire aztmondom oké ha nem kell semmilyen más modon hozzányulnom és bepucsit oda amúgy is gumival szokás betérni még nőknél is legyen jobb mint a marokmarcsa.

De azt hogy én fiúval csokolózak, megfogjam a lompit azt soha!

2017. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!