Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heterónak tartott celeb aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterónak tartott celeb aki valójában bi? Volt ilyen kalandod?

Figyelt kérdés

Egyszer volt m egy meleg szórakozóhelyen ahová lejött egy hererónak vélt ismertebb ember és nekem leesett az álkam.

Ez egy meleg szauna volt ahová szexelni járnak a srácok.

Neked ilyesmi kalandod volt?



2021. nov. 11. 05:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Szájer, Kocsis Máté és még rengeteg fideszes :)
2021. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A meleg szauna nem meleg szórakozóhely 😅 (akkora a különbség mint a swinger és a pub között). Ja egyébként meg igen, meleg szórakozóhelyen rendszeresen látni ismertebb embereket is - s nem nők társaságában vannak 😅
2021. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Peldat miert nem ir senki?
2021. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
#3 mert diszkréció is létezik a világon
2021. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa. Hotbullon ismerkedtünk meg, és őszintén szólva a küldött arckép alapján nem is ismertem meg elsőre, de aztán az első randinkon minden világossá vált előttem.


De nem írom le a nevét, egyrészt személyiségi jogi okokból, másrészt felesleges is lenne, ugyanis nem holmi gagyi bulvárcelebről van szó, akit minden ócska proli ismer, hanem egy adott dolog szaktekintélyéről, aki egy intelligens, ám szűk réteg elott ismert.

2021. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.De mindenkinek vannak jogai.Azt tesz,amit akar.
2021. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!