Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha egy heteró ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy heteró ezt kéri?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban mindenki tudja hogy meleg vagyok, és hogy passzív. Van egy srác aki heterónak valja magát,(szerintem igy már nem az, de mindegy is) szóval nagyon szereti az anális szexet, de a legtöbb lány nem engedi neki, ezért felvetette hogy szívesen dúgna velem, vegyek fel női ruházat és úgy megdugna. Egyébként helyes fiú, de én nem vagyok tranzi, nem vonzanak a női ruhák. bele menjek a játékba? Vagy mit csináljak?

2021. nov. 15. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Bele menjek
Ne menjek bele
111 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg a válaszok alapján bevállalod,akkor mindenképpen a Bele menjek-re szavazok.Óriási poén :D
2021. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonz a ruha, mond meg neki, hogy csak nélküle mennél bele. Utána pedig már rajta áll a döntés
2021. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is menj bele csak ruha nélkül
2021. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne?
2021. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én max úgy mennék bele, hogy semmi női ruha.
2021. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azokhoz, akik belemennének de csak női ruha nélkül.
2021. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit nem akarsz, akkor nem csinálod. Ez ennyire egyszerű. A szex nem feltételekhez kötött, plusz azt is vedd figyel3mbe, hogy egy baráti társaság. A későbbi kapcsolatotokra is kihatással lehet
2021. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mázlista pár meleg fiú. Még a heterok is meg akarják dugni. Kár, hogy én nem vagyok ilyen szerencsés 😁
2021. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha bejon a srac akkor mondd meg neki hogy oke de ferfi ruhaban. Gondolom szexelni tudnal akarmikor akarkivel, most csak azert mert ismered ne elegitsd ki minden hulyeseget. A szex az 2 embernek kell oromet okoznia, nem egy gumino vagy
2021. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltuk egy haverommal. A ruha lényegtelen,menj bele.
2021. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!