Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kielégítesz olyan srácot aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kielégítesz olyan srácot aki tudod, hogy több srácot tart erre?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem? Bi vagy meleg vagy?
2021. nov. 17. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a monogámia híve vagyok.

bi

2021. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem mert a célom, valami kapcsolat féle.
2021. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Bi vagyok, kapcsolatban mindig csak nőkkel, így persze. Sőt, talán még izgalmasabb is.
2021. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagy a farka szivesen leszopnám.
2021. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Akinek csak a szex a célja azt nem fogja ez annyira zavarni. Aki kapcsolatot keres azt meg igen - ott már +1 főt is soknak fog érezni.
2021. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Na jönnek a kirekesztő melegek... Komolyan mondom, tiszta szégyen.

Én mindig azt hittem, hogy a melegek toleránsabbak. De nem.

Ide is jön a sok lepontozó, csak mert más véleményen vannak, és elfelejtik, hogy nem aszerint nyom az ember zöldet vagy pirosat, hogy mennyire ért egyet, vagy egyezik a véleményével, hanem, hogy mennyire hasznos a válasz.

A feltett kérdésre ugyanúgy hasznos válasz a nem, ahogy az igen is, és nem értem, miért pontozzátok le a más véleményeket. Mindegy, hogy igen vagy nem.

2021. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen, persze. Ha ő is meg én is csak a szexet keressük, miért ne.


35 passzív.

2021. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert nem alkalmizom. Tisztességes, igazi hosszútávú kapcsolat meg ebben a világban jóformán lehetetlen szóval ilyen okból sem.
2021. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

A "8" - nak van igaza,teljes mértékben.

Mind a három szó elriasztja a melegek zömét : tisztesség,igazi,hosszútávú...Mint ördögnek a tömjén, úgy futnak,ha meghallják...

2021. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert unják már, hogy minden ilyen "komoly, hosszútávú, igazi kapcsolat"-ról papoló nyálgép fiatal huszonéves egy szűz kisfiú, akinek csak a szája nagy, de négy hónap után tova száll a következő virágra, mert hát jött egy helyesebb pasi és ő már "nem úgy érez, mint régen."
2021. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!