Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért jönnek sokan azzal,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek sokan azzal,hogy nem találtak kapcsolatot,érte őket néhány csalódás és utána összefeküdtek fűvel-fával?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen meleg van,aki erre fogja a sok egyéjszakását. Csak szerintem rossz szöveg ez és inkább mentális problémák vannak a háttérben?

2021. nov. 21. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen inkább az utóbbi a helyes. Sok mentális betegségnek melléktünete függőségek. Köztük szexfüggőség is. Hormonokra kivannak éhezve(oxitocin, endorfin), mivel boldogtalanok és kialakulnak ilyen dolgok. Ez ugyanolyan, mint az alkoholizmus, vagy drogozás. Hatásuk agyra ugyanaz. Ha meg megvonják tőlük, akkor jönnek még +melléktüneket. Ezeknek rengeteg oka lehet, de legtöbb az gyerekkori traumák oka. Nincs igazán olyan meleg ebben a társadalomban, akinek teljesen ép a mentális egészsége. Bár mondhatnám, hogy magyar sem sok. Toplistás mentális betegek országában nem kell nagyon csodálkozni. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete(Ha csak nem tudatosan él valaki és felismeri a problémák forrását. Nem másokat okol a problémáiért, hanem rájön, hogy saját maga a probléma forrása. Így lehet fejlődni, enélkül marad a süllyesztő.)

Nagyon összetett a probléma, de annyit tanácsolok, hogy párkapcsolatra sose keress olyat, aki fűvel-fával kúr, vagy magányos. Ezekkel sosem lesz tartós kapcsolat. Nagyon sok magyar ember magányból jön össze más emberekkel kapcsolatra, de ezek véget fognak érni. Szóval előbb mindenkinek rendbe kéne hoznia magát, aztán utána vállalni tényleges kapcsolatot. Heteroknál meg még ott a felelőtlen gyerekvállalás esélye is. Az még gázabb. Szóval ez inkább társadalmi probléma, de a melegek többsége beletartozik ebbe, ez sajnos tény. Közvetetten nem a melegek a hibásak ezért, de közvetlenül már igen.

2021. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
És ha ez nekik jó? Mi köze van hozzá bárkinek is? Nem látom a problémát.
2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Jól látod, az esetek 95%-ában ez csak egy üres duma szimplán csak dugni akarnak. Egyfajta önmentegetőzés, "nem is vagyok én annyira skalpvadász mert hát voltam rendes ember is csak hát a körülmények".

Egyébként tényleg nem értem mit rugózol rajta, eldöntöd hogy adott "feltételek" mellett belemész valakivel a dologba vagy sem. Ha neked nem jó így akkor nem történik semmi, mindenki szépen továbbmegy s éli úgy tovább az életét ahogy neki jó.

2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.: köszönöm szépen,erre gondoltam én is csak nem tudtam így megfogalmazni

2.: semmi közöm hozzá,csak idegesítő,hogy ezzel mentegetőznek,hogy hát én akartam komolyat,de nem jött,ezért dugtam 40+ emberrel...,ahogy a 3.is írja

3.: igyekszem kerülni őket,de kb mindenkinek ilyen múltja van,hogy minimum 2 focicsapatnyival volt már

2021. nov. 21. 21:57
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ez mentegetőzésnek számít-e. Elég rövid az élet ahhoz, hogy három nagy szerelmi csalódás is elég legyen.
2021. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam,hogy ez nem érintheti meg az embert,de a csalódás míert lesz ok az extrém kalandozásokra? És közben azt mondom,hogy jaj,hát nem jön össze. Talám azert mert így nem is lehet?
2021. nov. 21. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezek kifogások, nem kell ezeket komolyan venni, vagy elhinni. Csak a saját problémáikat, viselkedéseiket másra akarják úgymond fogni. Ez tipikus emberi tulajdonság. Torz gondolkodás eredménye ez. Nekem is voltak csalódások az életemben, még szüleimet is elvesztettem egyszerre, mégsem rinyáltam sosem, vagy fogtam rá másokra a problémáiat. Szóval mondjuk én csak nevetni szoktam magamban másokon, mikor "problémáikról" beszélnek. Szívesen segítek másoknak pl, de azt már azért megtanultam saját tapasztalatból is és tanulmányok során is, hogy csak azoknak lehet segíteni, akik magukon is akarnak segíteni. Senki máson nem lehet. Még akkor sem, ha az életedet is odaadnád a másikért. Szóval sok a veszett ügy van és azokat le is kell pattintani és tovább lépni. Én mondjuk csak hiteles emberek véleményére adok. Számomra már az veszett ügy egy ismerkedésnél, ha valaki másokat szid. Vagy a saját problémáit, gyengeségeket, hibákat, stb másokra fognak. Persze, hát mindig könnyebb másokra fogni mindent, mint beismerni, hogy talán velem is probléma van. De ez mondom, ilyen emberi szokás. Meg ahogyan az első válaszban is írtam, ezeknek sok oka van. Tehát természetesen a melegek elleni kirekesztésnek, bántásoknak megvan ám a hatása. Szellemi egészségre is jócskán hatása van. Teljesen torzul a gondolkodás, stb. Viszont ez amúgy tényleg társadalmi probléma, csak sajnos a melegeket több abúzus ér, mint egy "átlag" embert.
2021. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Úgy érzik talán, negatív megítélés alá esnek a szabados szexuális előéletük miatt. Bár ez számomra érthetetlen. Miért érték az, hogy valakinek minimális szexuális együttléte volt korábban?
2021. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán hogy merül fel a téma? Nekem fogalmam sincs, hogy a srácok akikkel ismerkedtem vagy együtt voltam hány pasival voltak előttem. Pontosabban egyik párom tök nyíltan sztorizgatott a témában néha, és róla tudom hogy sokkal volt már előttem, de most akkor mi van? Nekem ahhoz van közöm, hogy ne adj isten ki mással szexel a párom amíg együtt vagyunk. Hogy előtte 1 meg 5 évvel kivel volt pont lexarom, váljék egészségükre :D


Amúgy nyilván sokan el sem akartak köteleződni azért volt sok kalandjuk, nem feltétlen azért mert csalódtak meg miegyéb. De az is egy legit dolog, hogy nem feltétlen elsőre találod meg az igazit, és a köztes időszakban lehet akár több srác is akivel próbálkoztok, aztán pár alkalom után valamelyikőtök azt mondja hogy ez nem megy, vagy szingliként egybehangzó akarattal miért ne érezhetnétek csak úgy jól magatokat valakivel anélkül hogy megkérnéd a kezét.

2021. nov. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Az nem igaz,hogy minden meleget kirekesztés ér, az sem,hogy abúzus . Engem egyik sem ért, nyugodt életem volt,soha nem volt gondom a melegségemből,igaz,hogy nem hivalkodtam,nem nyomultam soha.

Három párkapcsolatom volt, mondhatni,mindháromban ért csalódás.De ez benne van a kalapban. Nyilván én is hibás voltam bizonyos dolgokban. Egyik exemet sem átkozom, nem szidom.Minden elmúlt,nem hátra kell nézni.

Négy éve vagyok ismét magamban,de nem érzem magam magányosnak. Megtalálom a lelki békémet, és elfoglalom magam, ha mást nem,akkor több kilométeres gyalogtúrákkal. Nincs kivel, hát nincs. Attól még a világban sok szép van, amit észre is veszek.

Persze,próbáltam ismerkedni,de mivel az elképzelések nem egyeztek,nem jött össze senkivel. Négy éve nem szeretkeztem senkivel. Túléltem, élek :)

Semmilyen alkalmiba nem megyek bele és nem is fogok.


A boldogság nem kapcsolathoz,vagy konkrét személyhez van kötve, jól is nézne ki,ha így lenne...

Nem mondom, a jó éjt puszi,vagy az ölelés nagyon hiányzik, de ez van most.Kollégák, szomszédok is csodálják,hogy optimista vagyok és ha szomorúak ,akkor még én vigasztalom őket, humorral, empátiával.

Nekem ez is boldogság,ha máson lelkileg segíthetek,ha egy mosolyt adhatok neki, ebben a "csodálatos " világban.


Egészséges vagyok, van hobbim.Mindkettő nagy kincs...

Ha jön még szerelem jön,ha nem, akkor nem. Nem kínlódom,mint sokan, akiket itt olvasok. Sajnos, azt látom, a legtöbb kapcsolat megjátszás,színház,főleg a világ felé. Mert unalom, megszokás,kikacsingatás van a legtöbben.

2021. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!