Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mostanság sem hordanak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság sem hordanak ilyen mez alá valami alsót, ha feláll akkor meg mindenki látja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2021. nov. 27. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen sport?
2021. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Birkózás.
2021. nov. 27. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs, de a nagyobb versenyeken, olimpiákon szoktam néha nézni birkózást. Valószínűleg nem mindig hordanak a mez alatt alsót, mert a fiúknál eléggé gyakori, hogy látszik a pénisz körvonala. Mondjuk ez azért a mez kialakításától, anyagától, színétől is függ szerintem. Olyat viszont még nem nagyon láttam, hogy merevedésük lett volna verseny közben. De ha fel is áll esetleg, az inkább az izgalom hatása lehet, nem azért, mert vonzónak találja az ellenfelet. :)
2021. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
De, hordunk gatyát a mez alatt. Valóban felállhat a hatalmas stressztől, bár ritka. A mez elég vékony, ezért rajzolódik ki a pénisz körvonala. Egyéb h*lye kérdés?
2021. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mindenki hord alatta gatyát, sőt olyat még nem is láttam hogy a gatya rajzolódott volna ki.
2021. nov. 27. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Jó, igazad van. Biztosan jobban vágod, mint én, aki 6éve versenyszerűen birkózik
2021. nov. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes képek
2021. nov. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki vesz fel és van aki nem. Lehet kapni direkt ilyen öltözet alá alsót, illetve vannak amiknek már alapból a ruha belsejében van egy kis plusz anyag.

De egyébként a merevedés ilyen esetben nem a szexuális izgalmat jelzi, azt remélem azért tudja mindenki.

2021. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%
Én boxoltam egy jó darabig de birkózóval sosem bunyoznek, mert ha földre visz esélyem se lenne.
2021. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!