Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Öltözőben volt már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözőben volt már valamilyen élményetek? Iskolában vagy más helyen?

Figyelt kérdés
Hány évesen?

2021. nov. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi, csak pár kellemes látványelem :D
2021. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Uszoda, suliból jártunk, de nem úszhattam, mert megfáztam és az öltözőben vártam. Akkor jött valami idősebb férfi (tini fejemmel, mert most kb. korombeli lehetett 25-30 éves), aki nem vett észre és meztelenül mászkált, szép farka és feneke volt, férfiasan szőrösen. Nagyon bejött, bár akkor már tudtam, hogy meleg vagyok. Mondjuk semmit nem csináltam volna vele, ha lett volna rá lehetőség, mert akkoriban zselézett hajú felsőbbéves tinifiúkba voltam szerelmes. De tetszett, amit láttam.
2021. dec. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szoptam suli öltözőben gimiben, és strandon pedig volt orál, de volt szex is.
2021. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

13 evesen.

Tabori zuhanyzoba az eggyik tabori segitovel aki 14 volt.

Csak ketten voltunk es mondta h szexi a fenekem.

Mondtam viccbol h akkor csokold meg.😂

Oda jott es megcsokolta kajak.

Elkezdett fogdosni es racuppant a futykosre.

Istenien csinalta.

Utanna en is ot.

A vicces az volt hogy az enyim 13 evesen 14 cm volt az ove kb 12cm.

Utanna rendszeres volt 1 hetig mimden.

O vette el a szuzessegem en meg az ovet.

2021. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem öltözőbe volt eléggé ciki volt
2021. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem taborban volt.


Este zuhanyzaskor az egyik csoport vezetojere ranyitottam a kozos tusoloban. Mondta menjek be, majd vetkozes kozben lattam hogy vegigmer majd en is ot. Ekkor mondta ha akarok fogjam meg az ovet. Majd megfogta o is az enyemet. Leterdelt, leszopott elevezesig. Mondta hogy ha vegeztem menjek be hozza viszozni. Igy 4 napig mindennap belemhatolt.

2021. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is táborban a zuhanyozóban volt élményen egy ifi fiúval.
2021. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!